| ingerassecret a întrebat:

Fostul meu prieten cu care numai sunt impreuna de ceva timp a aflat ca mi-am facut un nou prieten.Mi-a spus"bravo,sa va fie de bine". Insa am observat ca de cand mi-am facut prieten fostul se tot baga pe mess in seama cu mine cu diverse motive,ma suna, s-au imi mai da beep si pe urma imi spune ca la dat din greseala, cand ma vede pe afara se uita la mine dar nu spune nimic. Aveam o poza cu prietenul meu pe telefon si cand a vazut poza, mi-a dat telefonul inapoi si nu a mai spus nimic decat se uita la mine.

Oare de ce face aceste gesturi fostul meu prieten?happy

Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Madamada1994 a răspuns:

Eu cred ca inca il intereseaza de tine... daca nu l'ar interesa nu te'ar cauta nu ar vb de tine, nu ar face gesturi din astea prostesti gen '' suna si spune ca a gresit''... Daca nu il interesa te lasa in pace, dar daca tot se intereseaza de tine te cauta si toate cele inseamna ca nu te'a uitat si ca tine la tine/ te iubeste sau nu stiu ce a fost acolo intre voi. Daca pe tine te deranjeaza evital sau spune-i sa inceteze. Sper k te'am ajutat happy

10 răspunsuri:
| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Iti zic eu te iubeste mai ceva ca inainte si este gelos pe ala ar face orice ca sa fiti din nou impreuna si spera ca tu sa te desparti de acualul si sa fii cu el

| PastramăDeElefant a răspuns:

E gelos. I e ciuda pe actualul tau prieten. Eu cred ca ar trebui sa ii spui sa te lase in pace ca nu te intorci la el.

Sau ( desi nu cred ) iti vrea binele.

| MarYan00 a răspuns:

Pai sigur astea sunt dovezi de gelozie..si nu ca vrea el sa va impacati. vrea doar sa nu`ti mearga bine. nu-l baga in seama oh go on
laughing) pe bune.ce cauta telefonul tau la el?

| ingerassecret explică (pentru MarYan00):

Pai de cate ori ne mai intalnim pe afara imi ia telefonul sa se uite prin el sa vada ce mai am pe el

| MarYan00 a răspuns (pentru ingerassecret):

I can`t believe o.O..si cum face oare? te cauta in buzunare? ghiozdan? nu treci de el pana nu il ia? laughing...

| ingerassecret explică (pentru MarYan00):

Pai mi-l cere pur si simplu, imi spune"da-mi si mie telefonul tau putin sa ma uit prin el"laughing big grin

| MarYan00 a răspuns (pentru ingerassecret):

NU POT SA CRED! tu i`l dairolling on the floorrolling on the floor nu nu nu si nu. daca nu am fost clar : "nu".

| ingerassecret explică (pentru MarYan00):

laughing)))

| unknownn a răspuns:

Are comportament de pi... de fată! S-a despărţit de tine cu gândul la: Lasă că ştiu eu că o să plângă după mine şi că o să se milogească de mine să ne împăcăm. A văzut că nu i-a ieşit şi e ceva normal să fie frustrat acum, ca o piz... ca o fată!

| BezSensu a răspuns:

Daca iti mai cere telefonul si vede poza, intreaba-l si tu... "Nu-i asa ca e frumos?" laughing

E clar gelos, si ar trebui sa-i trasezi o limita, fiindca iti va afecta relatia care o ai deja happy