| GabyvsNeYs a întrebat:

Fratilor am si eu o dilema : de ceva vreme stau in banca cu o fata....acum 2 saptamani a aflat ca m-am despartit de iubita si de atunci se comporta altfel, e mai apropiata de mine.....totusi sunt si zile cand ma respinge daca vreau sa o i-au in brate si deastea. Am vrut sa o scot si in oras de cateva ori dar a zis ca nu poate ca e ocupata si nu are timp......eu ce sa cred ca ma place sau doar se joaca cu mine?

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca te place, dar asta nu inseamna ca iti sare in brate. Tot trebuie sa o cuceresti happy Nu o lua in brate in public. Ofera-i discret cate un trandafir rosu. O sa si iasa in oras ceva mai incolo.

| Jontytzz a răspuns:

Sti, atunci cand inviti o fata in oras exista doua refuzuri :
1.Nu pot, ceea ce inseamna dispari.
2.Nu pot atunci, dar pot marti.
Cu o imbratisare nu se face primvara, si eu am trecut prin ceva asemanator : Imbratisari, jocuri cu manutele pana cand a inceput sa-mi spuna de iubitul ei.
Poate te considera un prieten, o imbratisare nu inseamna nimic.
E mai bine sa te imbeti cu tarie de cat cu iubire, deoarece iubirea te face sa vezi ceea ce vrei nu ce e real.

| Alexandruuuu95 a răspuns (pentru Jontytzz):

Bine zici!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Vorbeste mai mult in privat cu ea prin internet etc. e timida in public. daca zice ca nu are timp te-a refuzat politicos. poate ca nu e nevoie sa mai insisti deocamdata.

| GabyvsNeYs explică:

InquireWithin am vrut sa fac ce ai zis cu trandafiru insa cand i-am zis sa vina cu mine sa-i fac o surpriza nu a vrut ca cica nu poate. Mentionez ca discret nu prea am cum pentru ca noi nu ne intersectam in drum spre liceu...
Cand am vrut sa o scot in oras ultima data a zis ca nu poate ca are treaba si ca sa nu o i-au personal si mi-a trimis emoticon cu catelus...iar acum daca vreau sa ne jucam ca inante cu atingeri si din astea imi zice ca nu dar totusi ma lasa.....pareri?