| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA CAT DE URGENT POSIBIL! Deci e o poveste mai lunga si sper sa nu va plictisesc dar va rog ajutati-ma.deci totul a inceput cand eram cu un baiat sa zic x el a mai avut relatii cu inca doua fete(y, z) si cand era cu n ele tot se dadeau la el dar el nu vroia pana cand am aflat ca y are cancer la san si m-a rugat sa renunt la el pentru ea si am acceptat de aici tot scandalul x(el) a crezut ca am fost cu el de forma si mi-a zis:LASA-MA IN PACE CU TN NUMAI AM C VB!, DECI NU STITI cat de tareh dor cuvintele astea am trecut peste si dupa nu am mai suportat si i-am zis ca y m-a facut sa ma desp de el bine a trecut ceva timp(el tot ma placea) si m-a rugat sa-i dau o a doua sansa eu am refuzat spunandu-i :lasa-ma mai intai sa-mi limezesc mintea si sa scap de y si z(s-au legat amandoua foarte strans de mine) si i-am mai zis ca poate dupa un timp vom fi iar impreuna ideea e ca azi m-am decis sa-i spun daca mai vrea o a doua sansa si el a zis da...eu i-as da-o dar vedeti voi mi-e cam rusine sa va spun dar...va spun Mi-e imi plac saruturile chestii de genul asta dar e ciudat ca nu ma simt bine cand sunt cu el adica e complicat ma simt foarte bine alaturi de el(ca orieteni) asa ca iubiti ma ia in brate etcsi eu nu ma simt bine dar imi place asa ca va rog ajutat-ma c sa fac sa vb cu el sa-i spun ca vreau sa fim din nou impreuna si mai ziceti-mi si cum/c trebuie sa fac ca sa ma simt bine

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca esti prea mica ca sa poti sa decizi singura, ce e bine si ce e rau pentru tine. Nu te simti bine langa el, tot din cauza asta, tu astepti sa ai orgasm cand te saruti cu el? Esti inca nepregatita pentru astfel de chestii.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca simti altceva in afara de iubire pentru el, mai bine o lasi balta.
Te vei plictisi de el.
Daca iubeste o alta fata, lasa-l sa fie fericit.

Bafta si o seara placutahappy

| alexgogo a răspuns:

A... nu am inteles bine, m-am pierdut pe la jumatate.

Tie daca-ti place de el ca prieten (amic) atunci ramai amica cu el.
Daca te atrage in alt mod, atunci fa ce-ti place, cum iti place.

Dar nu am inteles o chestie... cine are cancer la san, si cine a santajat pe cine cu chestia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zici ca nu te simti foarte bine cand esti cu el spune-i ca vrei sa fie mai dragastos cu tine.sau sa ramaneti doar amici pentru ca asa este mai bine pentru amandoi.noi nu-ti putem spune exact ce sa faci pentru ca doar tu sti ce simti pentru el si nimeni altcinevawinking