| anonim_4396 a întrebat:

Funda!:*imi recomnadati sa ma dezvirginez singura cu un ob sau degetul? deoarece imi este rusine ca o sa curga sange prima oara ( am 18 ani)

71 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheDarkOfYourDreams a răspuns:

Serios că doar cu persoană o putea face? Poate ca ea vrea sa si-l rupa singura, si-l putea rupe doar facand gimnastica asa ca nu e mare scofala sa se rupa fara un mascul in calduri. Nu ii cad nimanui testiculele jos ca ei i s-a rupt himenul prin orice actiune. Si-l putea rupe cu chibritul in timp ce se masturba, nu trebuie sa devii melodramatica si nesimtita in privinta asta. Daca era lesbiana, mai comentai asa ceva?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

N-ai înțeles.
Lipsa himenului nu înseamnă că nu mai e virgină.
Dacă a deflorat-o o fată sau un băiat (evident având contact sexual), nu mai e virgină.
Dacă si-a băgat ceva în vagin și și-a rupt himenul, fără să aibă contact sexual de vreun fel înainte, este în continuare virgină.

Sunt nesimțită cu idioatele în special. Am zis că încerc să nu mă iau de nimeni, păi cum dracu' să reziști să nu le spui câteva? Dacă nu ai fi întunecată doar în visele altora, nu numai în logică, ai înțelege.
Melodramatică? Ea este că îi e rușine cu propriul corp de parcă ar fi avut candidoză și nu vrea să vadă prietenul ei secrețiile respective.
Dacă era lesbiană, tot nu mai era virgină, chiar dacă o făcea cu o fată.

| paraziti20cm a răspuns:

DA dezvirgineazate cu un ob si o sa nasti doua OB faci profit...
nu pe bune acuma nu incerca asa ceva ..nu trebuie sa-ti fie rusine happy si prietenu tau trebuie sa inteleaga ca ee prima oara asa ca BAFTA