| donutcenter a întrebat:

Fundaa! deci in primul rand vreau sa va multumesc celor care mi au dat sfaturi despre cum sa fiu sluga unei fete fitoase ( sunt fata), dar cum credeti ca o sa decurga lucrurile, adica eu vreau sa ma foloseasca si sa fiu calcata in picioare, se va ajunge la asta da? fara sfaturi gen: esti ciudata, gandesti gresit pup

9 răspunsuri:
| ang31989 a răspuns:

Eu cred ca te uiti la prea multe filme ori esti masochista (daca vrei sa fi calcata in picioare la propriu), pfff ma intreb ce femeie, sotie, mama vei fi!

Răspuns utilizator avertizat
| ang31989 a răspuns (pentru donutcenter):

Draga mea eu nu vreau sa te cert, cu siguranta am mult peste varsta ta! dar de ce vrei tu sa fi "sluga unei fete fitoase"? Ce ai de castigat din asta? Explica-mi ca zau nu inteleg?!

Răspuns utilizator avertizat
| ang31989 a răspuns (pentru donutcenter):

Pai si de ce nu vrei sa fi populara prin felul tau de a fi, prin comunicare, prin implicare in diferite proiecte, prin socializare. In colectivitate nu poate sa te placa toate lumea si nu poti sa placi pe toata lumea, eu una cred tu trebuie sa iti construiesti propria personalitate independent de "o fata fitoasa"! Dar raman la parerea mea, si anume ca ai vazut prea multe filme americane cu adolescenti ( am intalnit si eu in filme situatia pe care o descrii tu aici)! Cateodata viata bate filmul dar nu intotdeauna!

Răspuns utilizator avertizat
| ang31989 a răspuns (pentru donutcenter):

Raspunsul pe care il astepti tu nu il cunosc! Nu am fost niciodata catelusul unei fete fitoase, asa ca imi pare rau, in special pentru tine! Succes (dar mai bine concentreaza-te pe invatat) Tscius!

| Felys a răspuns:

Daca tot vrei sa fii sluga cuiva, vin-o mama sa iti dau o sapa sa imi sapi gradina ca nu mai rade nimeni de tine si faci si sport, muschi

Răspuns utilizator avertizat