| Cristynik a întrebat:

Heei` TpU, in acest weekend o sa merg la o cabana cu prietenul >meubig grin< Ce ar trebui sa port, Presupun ca o sa avem si ceva momente intimeehee hee Deci:*[ p.s Inntrebare pentru fete, dar si pentru baietii:*,] Fundita

16 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E important sa fiti impreuna si sa va simtiti bine acolo, nu conteaza ce porti
distractie placuta!

| PsihinG a răspuns:

Banuiesc ca te duci undeva la munte.
Sfatul meu este sa te imbraci intr-o tinuta gen vanatori de munte, baietii sunt facinati de uniforme, mai ales cand le imbraca fetele. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei' Cristynik, daca ne spui si ce varsta ai iti putem da detalii despre intalnirea de la cabana, ne-ar fi de mare ajutor, sa nu ne minti ca-ti taie domnu popa limba tongue

greece12
| greece12 a răspuns:

Imbraca-te sport si,privitor la "momentele intime",cauta sa fii sexy,ai timp acum,acasa,sa incerci diferite variante ca sa vezi care iti place mai mult.
Numai ca, adevarul este ca singuri fiind, o sa-i pese foarte putin de ce anume porti, nu-i vor mai ramane ochi pentru amanunte de genul celor care te framanta pe tine!happy
Ajunge ca vei fi TU langa el, crede-ma!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

tanti, mantale nu vezi ca are 14 ani? o baga pe soru'sa fictiva la inaintare laughing

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi, ca prea zici!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

prima regula numarul unu si a din'tai si de la cap estem cercetarea, ce-am invatat noi la scoala, ha? ca acum ma dau jos la tine kiss laughing

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca mori de dor!
Si eu, de ras!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Nu murea!

| RetardedRacoons a răspuns:

Chiloti, neaparat sa porti chiloti ca e racoare acolo si racesti la pasarica.

| fabiola a răspuns:

Tinuta sport, iar in buzunar prezervative!

| RawGrey a răspuns:

Colanti, o geaca grosuta pe tine ca e frig si prezervative la greu! Ce sa zic... baftalaughing

| Cosmotel a răspuns:

Haine, multe haine! ce, te-a si dat pe spate cu o mica excursie la cabana si esti gata sa ti le dai jos de pe tine? laughing
glm..imbraca-te in asa fel incat sa te simti in largul tau. deci fara tocuri laughing

| benga94 a răspuns:

Nu conteaza ce porti ca oricum o sa ramai fara nimic pe tine, dar ca sa fie momentul mai intens, poti sa iti cumperi ceva sexi de la un sexshop sau o pereche de chilotei care sa fi cu pasarica goala, ar fi frumos.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Porti niste tanga sexy cu danteluta si urmand o partida de sex fierbinte big grin.
Ca la munte e frig si un sex va transforma intr-o locomotiva cu aburi.

| Emilian601 a răspuns:

Uite eu am fost cu prietena mea la o cabana (eram mai multe grupuri de loveri) si vreau sa iti spun ca in toata cabana se auzea de parca mutam mobila deci imbrcate sumar in camera eventual costumul Evei si nu uita sa fi spiontana. Mult noroc si stai pe felie.