| yournameplease a întrebat:

Hei baieti! Ma adresez voua si am o curiozitate. Vi s-a intamplat sa fiti atat de orgoliosi incat sa nu bagati o fata in seama? Ori din gelozie sa o ignorati? Fiindca vi se parea voua ca fata are pe altu`. Cand ignorati o fata? E posibil ca un baiat sa tina totul pentru el si sa nu ii arate fetei pe care o place, adevaratele sentimente din orgoliu? Daca e asa, o face pe fata sa creada ca nu e interesat de ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e incapatanat si gelos nu merita sa-ti bati capul cu el ca tu vei fi cea care va suferii, cauta un baiat cu care sa te intelegi si sa te inteleaga, nu unul la kilometrii distanta in care sa nu existe incredere, tu ai avea incredere in mine dca as fi la 30 de km distanta si ti-as zice in fiecare zi la telefon ca te iubesc si alea alea? nu cred

33 răspunsuri:
| yournameplease explică (pentru h3r):

Mda, asa este. Multumesc. Aseara, sa vezi ce bomba mi-a dat, cand vorbea cu mine: de cand m-a cunoscut avea prietena si de cand dadea semne ca ma place era cu ea...happy sad Asta e viata. happy

| h3r a răspuns (pentru yournameplease):

Frumos! Pentru asta să-ți dai seama ce fel de persoană e. Stai liniștită, te vei liniști pe parcurs deoarece astfel de jigodii nu merită atenția ta.

| Demonull a răspuns (pentru yournameplease):

Ete bravo! happy sunt multi doritori sunt multi care culeg, eu prefer sa aleg happy