| LaraClarice a întrebat:

Hei, baieti! Virgine sau experimentate?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu experienta, virginele le reguleaza pedofilii si bulangii. Am o varsta si prind ceea ce mi se cuvine

| LaraClarice explică (pentru mgtow):

Ai putea explica mai bine la ce te referi?

| mgtow a răspuns (pentru LaraClarice):

Eu n-am intalnit virgine si m-am obisnuit cu fete care au vechime in domeniul futaiului, asa ca m-au transformat in futalau satisfacand mai multe futacioase laughing

| RAY a răspuns:

Tu ai merge in necunoscut cu cineva fara sa aiba habar pe unde merge? uni ar merge alti nu ar merge, eu as merge daca sar merita, deci conteaza despre fata e vorba daca e sa n gandim la sex una mai experimentata, daca e sa vorbim de nevoie emotionala una virgina, putem iubi fara sa facem sex

| buzeduulci a răspuns (pentru RAY):

Adica o experimentata nu stie ce sunt alea emotii? sau nu stie sa iubeasca? misogini.

| RAY a răspuns (pentru buzeduulci):

Nu m-am referit la asta, am spus ca daca as cauta o fata pentru sex as prefera una experimentata, pentru o relatie mi indierent ce e virgina, experta, pentro relatie cred ca conteaza caracterul decat doar sex, sex poti face si cu 50 de ron, o relatie nu o faci cu 50 de ron, daca mai exista fete serioase in ziua de azi pentru o relatie eu cel putin nu cred, sunt doar exemple ipotetice atat

| buzeduulci a răspuns (pentru RAY):

Crede-ma, eu una sunt serioasa

| RAY a răspuns (pentru buzeduulci):

Da te cred

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca doresti o experienta/aventura, poti sa incerci sa faci ceva asemanator cu sexul cu o virgina dar cu conditia sa-ti asumi toate insatisfactiile ce vor urma. In schimb daca vrei placere deplina, satisfactie si extaz vei apela la serviciile unei femei experimentate care sa-ti poata satisface toate dorintele si fanteziile tale sexuale.

| neutrino a răspuns:

Si, si.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, daca e doar sex, cu o experimentata, daca e si implicare emotionala, virgina.

| notefree a răspuns:

Experimentate

| ubox7007 a răspuns:

Clar cu una cu care ma inteleg

| WolfGhost a răspuns:

Intrebarea suna de parca sexul e cine stie ce utopie.
O virgina poate deveni experimentata.
Acum depinde ce se intelege prin acest cuvant "experimentata".
De ce ai vrea pe cineva care s
a culcat cu nu stiu cati inainte in detrimentul alteia care nu a facut asta?
Se neaga la nivel international acest aspect?

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Amandoua.

| Pain4Souls a răspuns:

Star-uri.