| Coktaill a întrebat:

Hei! buna va rog sa ma ajutati...am un catea de rasa pechineza si o tin afara iar tata a utiata sa inchida poarta si a intrat un maidanez mare si-a cuplat cu el {la fel s-a intamplat si la o vecina iar la nastere catea a murit}si vreau sa imi spuneti ce sa fac ca sa avorteze pentru. ca nu vreau sa moara VA ROD!

4 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai pechinezii sunt catei foarte mici, si daca s-a mai cuplat si cu un maidanez.nu-mi pot imagina ce i se va intampla. Unele au nevoie de cezariana si cu imperechierea altor pechinezi. Nu va putea face nici macar cezariana, are nevoie de avort. Cel mai bine discuti cu un medic veterinar. Funda?

| Rebecadulcic a răspuns:

Daca cateaua vecinei tale a murit nu inseamna ca moare si a ta.Duo la veterinar si castreazo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun maidanezul si croit pe treaba, daca a fost si la tine si la vecina ta. Ajuta la cresterea populatiei.

| Coktaill explică:

Dar pastile pentru avort pentru caini se gasesc?