| cartofiorxx a întrebat:

Hei! Fetelor, stiti cumva daca atunci cand va duceti la epilat (intim) tipa respectiva isi poate da seama daca mai esti sau nu virgina?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are cum sa si dea seama, doar nu te epileaza inauntru si pe deasupra tipa nu e ginecolog

| Aranida a răspuns:

Nu, doar un medic ginecolog isi poate da seama.

| Muggz a răspuns:

Sanky laughing daca mergi sa te epilazi la un ginecolog e foarte posibil da' nu prea cred, asa ca stai linistita happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doamne, de unde le scoti?

| shadow72 a răspuns:

Daca ai par inauntru poate dar daca nu ai e imposibil

| Taiby a răspuns:

WoW ce intrebare ...doar medici specialisti pot sa si dea seama de acest lucru sau un baiat laughing

| raluk27 a răspuns:

Teoretic nu, practic who cares? Si daca nu mai esti, iar aia descopera, care e problema?

| Auslesse a răspuns (pentru suntserios):

laughing

| cartofiorxx explică:

Pai ideea e ca te craceste mult cand te epileaza..si ma gandesc ca poate se observa, nu vreau sa stie pentru ca mama mea e foarte stricta in legatura cu chestia asta, si desi am 17 ani nu i-ar conveni, iar tipa care ma epileaza e prietena cu mama. multumesc pentru raspunsuri oricum