| Yvonnnee a întrebat:

Hei! Mai sunt baieti carora le plac fetele mai timide, care nu se lasa vrajite? Daca da cum sunt persoanele respective?

9 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, sunt timizi și ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu cam știu că alea timide se lasă vrăjitelaughing))

| Plato a răspuns:

Da, mai sunt. Cum sunt persoanele alea? Pai uita-te la mine si-ti faci o parere. happy
Nu zic ca neaparat sunt fiert pe timide, dar nu ma deranjeaza. Decat frivola si needucata, mai bine asa.

| Endoryus a răspuns:

Alea timide sunt fara experienta de viata deci din start mult mai usor de prostit. Nu e nimic atractiv la una timida.

| mgtow a răspuns:

Fi sigura ca aia au o femeie artificiala din china, franta in casa si o duc bine ca si cum ar avea o relatie

| ChEnZ26 a răspuns:

Ai început cu "hei" deci clar esti copilă, și de ce întrebi, îți trebuie prieten dar ești timidă și ți-e frică să te bagi în seamă cu cineva? mai așteaptă, ai timp din plin, nu te grabii, și nu da de vreun huligan care v-a profita de tine și de floarea ta

| RAY a răspuns:

Nu-mi plac timidele, cele mai mari ipocrite, prefacute, mincinoase fete care le-am cunoscut erau timide

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Alea timide sunt zombi de fapt, fara viata in ele

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt! Asa cum sunt si baieti timizi.
Pentru fiecare sac exista un petec!