| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Stiu ca este rusinos si poate stupid dar.

Exista sanse de risc sa raman insarcinata daca iubitul meu a ejaculat si i.am atins penisul si m.am sters intr.un fel de spatele lui apoi peste cateva minute mi.am pus mana la vagin?
Mentionez ca s.a "jucat" cu organul meu genital dar nu eram dezbracati si nu a pus mana cand a ejaculat.
Stiu ca e stupid doar ca X_x

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta nu este prea explicita, insa din cate se pare sperma nu a ajuns IN VAGINUL tau deci probabilitatea unei sarcini este exclusa 100. Alta data sa fiti mai atenti ca ulciorul merge des la apa dar poate sparge cate-o data.

| corbulalbrosu a răspuns:

100% *, dar se poate *

| Raluu1234 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu,nu a ajuns.
mi.am atins vaginul cam la 30 de minute dupa ce m.am sters.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Raluu1234):

In acest caz si avand in vedere ca erai si imbracata ( ""Mentionez ca s.a "jucat" cu organul meu genital dar nu eram dezbracati"") orice posibilitate devine imposibita. Va recomand sa aveti intotdeauna grija si rationament cand va veti mai "juca" deoarece sarcina "perversa" si o mica greseala asteapta laughing Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistita! Altfel ai putea ramane gravida si cu privirea. laughing