| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o prostie. Mereu la cearta ii spuneam iubitului meu ca o are mica si acum asta crede si i-a scazut din erectie. Nu stiu cum naiba pot rezolva asta. Ma ajutați, va rog?

16 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu asta e cauza pentru care nu mai are erectie. Gândește te ca si tu poti fi cauza, daca la fiecare cearta il atacai cu chestia asta. Cand ii spuneai asta ii dădeai de inteles ca nu esti satisfăcută, deci probabil in subconștientul lui si a creat parerea asta, ca nu te satisface, prin urmare si problema care a apărut

| Sofer a răspuns:

Asa ceva. rolling on the floor Nu ai fost multumita de sex-ul care il faceai cu el? Spune-i asa. "iubi imi pare rau, n-am vrut sa zic ca o ai mica. sad Ai cel mai tare ciocan iubitul meu".

| Paul754880338 a răspuns:

Spune-i ca o are mare. Vezi ce se intampla. Poate ai puteri paranormale care functioneaza ca telecomanda :-))

| Ale5184 a răspuns:

Prefa-te ca esti satisfacuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Denisa0954):

Nu se mai poate face nimic, nu?

| Denisa0954 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu stii asta, nu eu. Dacă nu te simti mulțumită de el, lasa băiatul in pace ca sa isi gaseasca pe cineva care îl accepta asa cum e. Nu stiu, fa cumva si reda i din nou încrederea în sine, si pe viitor gândește te si la el cum se simte cand dai drumul la cuvinte pe gura

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum 18 minute | A99deea explică (pentru Denisa0954):
Nu se mai poate face nimic, nu?
Ai putea sa incerci sa ''dregi busuiocul'' (cum se zice in popor) prin a practica de fiecare data o repriza de PETTING cat mai ''meserias'' inainte de a trece la intretinerea efectiva a sexului. Succes!

| BoGdY1107 a răspuns:

Deci in primul rand, asta mi se pare cea mai de prost gust replica pe care ai fi putut sa o zici...(serios, alta nu ai gasit?)
In al doilea rand, tu esti satisfacuta?

| EMKing a răspuns:

Chestii din astea nu se fac we, o avea el carasul mic, dar aia e.
Poate și tu ești prea largă pentru el, și el nu ți-a zis chestia asta. Adică și tu te-ai simți nasol dacă ți-ar fi zis-o.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EMKing):

Chiar nu stiu cum sa rezolv

| Adry05 a răspuns:

Fă-i complimente neașteptate referitoare la penis și dă-i des de înțeles cât îl dorești și ce bine te simți cu el în momentele alea

| mentholinks a răspuns:

Se pare ca adevarul nu doar doare ci influenteaza erectia, sau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ce complimente?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

ți-am dat deja niște situații

| EMKing a răspuns (pentru anonim_4396):

Încearcă să îi spus-o la nervi și că pentru tine mărimea nu contează.