| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU,am o intrebare:imi place de un baiat care e fotbalist si in 5 luni pleaca in Spania. Ce sa fac? Sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| grapeFruit09 a răspuns:

Iti zic din propria experienta, nu! nu merita.chiar daca sentimentele voi fi reciproce, nu va dura.relatii la distanta nu sunt relatii.

7 răspunsuri:
| AmaliaApetri a răspuns:

Da...mai bine sa-i spui decat mai apoi sa ti dai seama ca l ai pierdut si nici macar nu i ai spus ce simti.Si apoi ce poti pierde?!
Spune i...mai bine sa ti para rau ca ai facut ceva decat n ai facut nimic.Eu am patit o, mi a parut rau ca n am vorbit la timp, dar era prea tarziu.Regret si acum...

| Miha3 a răspuns:

Depinde pentru ce perioada pleaca. Daca o sa fie pentru putin timp atunci poate ai noroc sa fi cu el.Dar si sfatul meu este sa vorbesti cu el si sa ii spui. Si daca nu se poate cel putin ramaneti prieteni.

| fanolly a răspuns (pentru AmaliaApetri):

Dar daca ii spun, cum e o diferenta de 2 ani intre noi si e un tip foarte orgolios, isi va bate jocbig grin

| fanolly a răspuns (pentru Miha3):

Repet,este cu 2 ani mai mare decat mine si abia ca ma baga in seama, daca nu ii spun va ramane la fel, dar daca ii spun, 100% isi va bate jocsad

| AmaliaApetri a răspuns (pentru fanolly):

Atunci intrebarea ta ai pus o degeaba pentru ca tu deja aveai un raspuns.

| fanolly a răspuns (pentru AmaliaApetri):

Nu neaparat...am pus intrebarea gresita, cea corecta este: sa risc sa-si bata joc pentru ca ar putea fi ceva intre noi?

| AmaliaApetri a răspuns (pentru fanolly):

Much better.big grin