| Cherry1092 a întrebat:

Hei TPU am o nedumerire. thinking Prietena mea cea mai buna mi-a povestit ca zona ei intima miroase, si ca i-a trecut ciclul acum o saptamana, azi ii atarna un fel de secretie mucoasa maronie indora. Acum eu sincera sa fiu i-am zis ca nu are nimic. Dar voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Dupa ce trece ciclul cateva zile e normal sa aiba o secretie mai inchisa la culoare, uneori si mai uscata, alteori de forma unei mucozitati.Ideal ar fi sa se spele zilnic si numai asa poate inlatura mirosul, nu prea are ce sa faca altceva decat sa astepte pana vaginul a indeplinit "curatarea" totala.

6 răspunsuri:
| Cherry1092 explică:

Are 15 ani. si inca e virigina happy. Deci te rog seriozitatewinking

| noname29 a răspuns:

Pai ea bea cola?

| Mell1321 a răspuns:

Control la ginecolog.

| Cherry1092 explică (pentru Crocaa):

Mersi mult. Mai linistit o sa se bucure cand o sa ii zic ca nu are nimic. happy

| drhotzu a răspuns:

Fii atenta mergi la doctor ca ai probleme cu pasarica!

| Justrollin a răspuns:

Apa si sapun