| DiaSmiley a întrebat:

am o problema. imi place de un baiat din calsa cu mine si simt asta si din partea lui. ( nu vreau sa intru prea mult in detalii ) ce sa fac. sa ii spun? Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Normal ca trebuie sa-i spui.
De ce? Tu taci, el tace amandoi nu o sa stiti niciodata daca va iubiti sau nu deci lasa la o parte faza cu : baiatul face primul pas si du-te si spune-i cat ti la el si ca il iubesti.
De preferat ar fi sa-i spui in fata ( la telefon, fb, mess nu are farmec absolut deloc ) deci da spune-i tu daca lui ii este rusine sau eu stiu...deci oricum spune-i cu prima oara cand il intalnesti sau eu stiu merge-ti undeva sau nu stiu laughing pur si simplu spune-i. big grin
Mult succes.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii poti spune

| Trandafir_Bianca_1994 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa ii spui lucrul acesta!

| DiaSmiley explică (pentru Constantin112):

Multumesc! Dar nu stiu imi este rusine.

| DiaSmiley explică (pentru mona):

Multumesc.

| DiaSmiley explică (pentru Trandafir_Bianca_1994):

Multumesc.

| Constantin112 a răspuns (pentru DiaSmiley):

Nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca asta e ceva ce simti tu pentru el cu adevarat si dragostea este cea mai importanta si trebuie pusa pe primul loc.

| Petrica98 a răspuns:

Daca il placi atunci ce mai astepti spune-i
nu mai pierde timpul,daca toti astepti
daca o alta fata iar spune ea prima?
te-ai simti forte naspa
poate ca fraza care urmeaza nu ii adevarata dar mie imi place " actioneaza nu ai nimic de pierdut"
pe mine ma ajuta foarte mult
si faza aia cu baiatu face primul pas las-o balta, mie sincer mi se pare o prostie(daca el nu site daca il placi, nu are incredere in sine, ii timd, astepta sa faca fata primul pas) intelegi tu
deci spuni indiferant de ce raspuns ai puteam primi
si sa nu uiti niciodata ca vita merge inainte indiferent de raspuns
mult succes!