| Utilizator007 a întrebat:

Am si eu o curiozitate..Care e cea mai HOT fantezie a voastra? Cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| guesswho100 a răspuns:

Eu cu ea intr-o cabana pe un munte, in fata shemineului(cu foc in el, nu stins)shampanie, si sa stam pe ceva gen patura din blana albabig grin(fara purici)

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Sex in sensul giratoriu laughing

| SexyBarosau a răspuns:

Am fost la o gagica buna buna rau sa fiu eu al dq daca ai vazut asa ceva am incintato bine rau de tot si am ramas crecanat pe orma o zi intreaga da a meritat e buna buna vreau sa merg cu ea si in Paris la capitala turciei.Sa vezi acolo nebuniii si ne mai duc si la turnu efel sa o bagam acolo sa fim si in rusia nu doar in Turcia te sarut pe portofel

| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Sa fiu chinuit de ofata rea..intelegi tu, cu palme, zgarieturi, muscaturi, poate si un bici etc. happy

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Pai, era o seara calduroasa, asa mai pe la inceputul verii. Ma bucuram si eu de o tigara pe cand aud ca suna usa, stiind cine vine am deschis usa si am aruncat-o direct pe masa!
In primul rand mi-am spalat mainile, am luat-o si am spalat-o si ca era murdara rau de tot. Dupa aia am lasat-o vreo 5 minute sa se linisteasca si am inceput s-o ung sa se faca frageda, dupa am luat doua degete si i-am bagat.Sarise pe mine, ma mudarise, eram fleasca. Apoi am bagat-o "in cuptor", pfff, de-ai sti cum mirosea...
La sfarsit m-am intins pe canapea si mi-am aprins o tigara.
Puiul meu prajit era gata!

| Justmeee a răspuns:

Momentan...sa fac sex cu colegul meu de banca la scoalarolling on the floor) adrenalina si frica aia ca vom fi prinsi ma inebuneste happy

| TrustStyle a răspuns (pentru VasilicaDarkKnight):

Sursa:10Lucruri=]] mi-ai amintit omule, sa ma duc sa ma mai uit o databig grin
You made my daylaughing

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru TrustStyle):

Ssst, ma dai de gol.