| anonim_4396 a întrebat:

happy
As vrea sa va cer ajutorul...big grin
Deci am fost impreuna cu un baiat 1 luna si craciunu am petrecut impreuna si revelionu sa zicemm.Iar acum in 5 ianuarie na eu am fo la o prietena si mai au fost prieteni si mami o fo la mama cei mai bune prietene acasa unde am fo si eu, si na eu am vb cu fostul meu prieten si i-am cerut webu pentru ca il avea la status., si eu m-am dus afara cu un prieten ca sa fumeze si in timpul ala mami s-a dus acolo in camera si a vazut ce a facut fostul meu iubit si o zis ca nu ii pentru mine si ca ea nu vrea sa am un prieten care bea si umbla la fosta prietena cu care a fost impreuna de la 14 ani.(el acum are 19 ani) si cand a facut 19 ani s-au despartit deci va dati seamma cat au fost impreuna si ca sau iubit mult..si na el a fost la ea acaasa a stat acolo cu niste prieteni si cu tata fostei prietene..si a baut beree a fumat si s-a dat tare cu asta in fata webcamului si mami a vb cu el ca sa ma lase in pace.Dar noi mai vorbim ii adevarat ca ne mai si certam pentru ca eu nereu ii zic ca nu face nimic ca sa ma recupereze, pentru ca chiar nu face.sad Adica ceva sa faca sa vorbeasca cu mami sau ceva.Dar el nu ca nu stiu ce.sad ..Si cand ii zic imi zice ca ce as vrea sa faca.sad Mda aia nu am zis ca noi deja ne-am certat inainte odata si ne-am si despartit si cum o auzit o "curva" scuzatimi vocabularul. imediat tot pe langa el o fost si so dat la ea.Dar ne-am impacat.Iar acum iar cum o auzit ca nu mai suntem impreuna imediat tot pe langa el o fost.sad
Ce credeti? Ar trebui sa renunt la relatia mea cu el? Dar ma doare sad si stiu ca si pe el si il iubesc foartee mult si simt stiu ca si el simte la fel.sad Dar nu mai stiu ce sa fac ca sa incearca macar sa vorbeasca cu mami...sad Chiar ar trebui sa renunt?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ar trebui sa renunti la el chiar daca te doare[mai tarziu o sa ti dai seama ca ai facut alegerea corecta]

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns (pentru mona):

Mda.sad Asta spun toti prietenii mei.sad Poate chiar aveti dreptate..Defapt nici eu nu as fi acceptat un baiat care bea si fumeaza..si mai ales care mai umbla la fosta iubita...sad
O sa incerc! Mersi mult ca m-ai ajutat! happy...sad

4 răspunsuri:
| Grumpy123 a răspuns:

I'm sexy and i know it! Mai taie din ele dale dracu! laughing) Fa ce-ti spune sufletelu copilo.

| extreme0708 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca trebuie sa renunti la el pentru ca o relatie de 5 ani cum ai spus ca a avut nu se uita deloc usor si orice s-ar intampla o sa se gandeasca la fosta lui prietena si va avea mustrari de constiintahappy

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns (pentru extreme0708):

O sa incerc sa renunt la el! sad Desi mai demult i-am si zis ca intr-o zi o sa se intoarca pentru fosta lui prietena si a zis ca nu ca na tine la ea dar nu mai o sa fie ei impreuna! Binee evident ca eu am ramas cu parerea mea.O sa incerc sa renunt la el! sad Desi o sa fie cam greu pentru ca suntem in aceleasi scoala si il vad in fiecare zi si in weekend mai mereu imi aminteste cineva de el.Si el mai mereu vine la mine si incepe sa deschida un subiect, chiar si acum, imi scrie pe mess, ma suna pe telefon. Si eu proasta cum mis mai mereu intotdeauna incep sa tin la cineva..Si o sa fie cam greu sa renunt la el...sad. Ii cam dureros.sad In fiecare zi imi zice ca ma iubeste iar mie mi se rupe inima cand imi zice si cand il vad.'sad