| WoKy a întrebat:

Aseara am avut o intamplare naspa zic eu. Pe scurt povestea si dupa intrebarea.
Cel mai bun prieten al meu si in acelasi timp prieten si cu iubita mea, si-a facut prezenta la ea acasa, pe la 8 seara, cica sa vizioneze un film impreuna. Nu ma tem c-ar fi facut ceva, insa cand i-am reprosat ca nu e frumos ce face, mi-a sarit in cap ca n-am incredere.
Vi se pare normal, mai ales cand stii ca respectivul isi doreste sa se culce cu ea (asta n-am specificat mai sus)?
Pentru fete e fix invers.
Vreau pareri si argumente.
Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nici nu prea ai de ce sa ai incredere. Eu as incerca sa ii tin pe cei doi la distanta unul de altul. Nu stiu cum poti tu sa fii sigur ca nu s-a intamplat nimic big grin

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lol.
Tipu' numai prieten nu iti e.
Si tipa te iubeste maxim.

| WoKy explică (pentru SkyPilot):

Sincer sa fiu, nici eu. Dar dupa faza asta, am realizat ce fel de om e el.
SI nu, nu au facut nimic, pentru ca maica-sa era acasa, n-aveau cum

| SkyPilot a răspuns (pentru WoKy):

Cum era vorba aia, ca unde sunt un barbat si o femeie singuri isi vara si dracul coada?

| WoKy explică (pentru SkyPilot):

Dracu sa-i **** pe amandoi. Abia astept sa-i vad maine!

| SkyPilot a răspuns (pentru WoKy):

Usor, nu face nimic la manie. Gandeste-ti optiunile si actiunile!

| Mussette a răspuns:

Ori ai incredere oarba si dormi linistit, ori incepi sa fi atent.

| 69whatever69bitch69 a răspuns:

Pai nu vreau sa fiu rea cu niciunul, dar chiar cred ca nu e normal asa ceva, am trecut si eu prin asta acu 2 ani si am rezolvat.o vorbind cu iubitul (respectiv iubita)