| rozbombon a întrebat:

Hei TPU ce inseamna daca vreun baiat iti trimite melodia : Doddy si Nane- pasarici calatoare laughing) si iti mai spune ca ti-a trimis-o doar asa ca sa te simti tu bine laughing
Funda happy!

7 răspunsuri:
| 123456789523 a răspuns:

Probabil ca vrea sa-ti transmita vreun mesaj prin melodie, nu am ascultat-o niciodata dar, uneori baietii cand nu stiu sa se exprime in cuvinte fata de o fata aleg sa o faca printr-o melodie sau fraze... :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ori nu e prea inteligent, ori te considera o viitoare curva.

| mihnea123abc a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da da...

| ciotori a răspuns:

Te considera curva.

| sayWhaaat a răspuns:

Inseamna ca ori are IQ-ul cat numarul de la pantofi, ori te face zdreanta pe fata.

| Andres_Roll_1981 a răspuns (pentru 123456789523):

Corect

| Titanos a răspuns:

Inseamna ca te iubeste de 2 luni si 3 zile. Ca vrea sa aveti 2 copii cu numele Maria si Petre si o casa la munte orientata spre N-V.

De unde sa stiu eu ce vrea sa zica? este doar o piesa nu sunt mama omida dar as putea fi...