| Fata026 a întrebat:

Cum stati cu iubirea? Aveti pe cineva iubit care s-a dus la liceu si voi sunteti in ultimul an de generala? Cel putin mie asa mi se intampla dar nu am prieten ( iubit ). Cei care sunteti in aceeasi situatie si nu sunteti impreuna cu persoana respectiva si oricum la anul aveti de gand sa mergeti la acelasi liceu dar nu pentru el ci pentru ca asa ati hotarat. Nu va e frica ca o sa pierdeti persoana definitiv? Un raspuns sincer si urgent!
Multumesc anticipat ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa zici pentru ca nu te-ai exprimat foarte bine dar iti zic ceva. daca e vorba de un iubit nu ai de ce sa il pierzi...iar daca este vorba de un prieten...un prieten adevarat nu il vei pierde niciodata chiar daca nu va veti mai vedea 10 ani, tot prieteni veti fi

3 răspunsuri:
| Fata026 explică (pentru TheBlackAng3l):

M-am referit la un iubit. Si stiu ca nu m-am exprimat prea bine pentru ca nu stiam cum sa explic laughing.
Dar multumesc pentru raspuns!:*

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Fata026):

Nici un iubit nu il poti pierde asa usor...intradevar,relatiile la distanta sunt grele dar la voi nu este distanta caci presupun ca sunteti in acelasi oras, asa ca stai linistita... iubirea ori este, ori nu indiferent de distantawinking altii sunt plecati in strainatate si tot se iubesc, se respecta si isi continua viata, succes

| Fata026 explică (pentru TheBlackAng3l):

Multumesc mult!