| TanyaTanny a întrebat:

Daca fac sex neprotejat cu iubitul meu, iar el o scoate inainte sa vina sp**** mai exista vreun risc de-a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Nu este nici un risc. Dacă şti când să o scoţi e foarte binewinking. Sex make life better.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sportul? Sprițul? Sparta? Spilhosen?
Spumele? Spanacul?
Grea întrebare...
Oricum, revenind la sexul neprotejat, chiar dacă scapi de o eventuală sarcină (în maximum nouă luni), de boli venerice e posibil să nu mai scapi. Nu de alta, dar încă nu au toate vreun leac.

| Zmurf a răspuns:

Nu prea. Ideal ar fi să p scoată după ce ii vine "sp**********". Atunci șansele sunt nule

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu vad ca ai ales un raspuns castigator deja, dar ti-as recomanda sa ai grija, ca nu e adevarat ce zice.

| Emilian65 a răspuns:

Da. De la lchidul preejaculator care apare inaintea spermei si care poate aduce uneori o sarcina nedorita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Jocul greseala asteapta, din totdeauna. Nu as fi atat de sigur precum este cel pe care l-ai premiat. rolling on the floor Raspunsul lui denota mai mult decat infantilism de copil retardat. Nu te-as sfatui sa-i urmezi indemnul si nici sa procedezi in continuare prea mult timp deoarece s-ar putea sa te "arzi" si sa stii ca "doare" al dracului de tare. happy

| TanyaTanny explică (pentru corbulalbrosu):

Adica?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TanyaTanny):

Doresti sa stii cat de tare te doare cand te arzi cu focul? Sau; Doresti sa stii ce se poate intampla in cazul in care intretii relatii sexuale neprotejate indelungate? Daca doresti niste raspunsuri concrete si corecte, le vei putea primi doar daca vei accepta o discutie in privat.

| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca exista!
Picatura pejcaulatoare care se elimina din penisul barbatului in primele secunde dupa introducerea lui in vagin, poate contine si sperma si este necesar ca tu sa in perioada fertila, si gata, o pui de o sarcina.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zmurf):

Chiar daca o scoate pana sa ejaculeze, tot ai sanse sa ramai insarcinata cu spermatozoizii ramasi pe teava, de la o ejaculare anterioara!

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Atata timp cat iubituto poarta casca de mociticlist pe phoola sau daca porti tu vesta anti-glont pe pezda este o sansa de 43% ca krokodilu sa fie inspergancigulantfocialatant