| micheilla a întrebat:

De 2 saptamani nu mi-am mai vazut prietenul deoarece era plecat din tara, iar maine vine si vrea sa ne intalnim si as vrea sa fie o zi foarte frumoasa, memorabila as vrea niste idei ce sa face [nu va ganditi la prostii laughing ]. Multumesc

4 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Pai ati pute-a merge la un picnic la o pizza un loc frumos din orasul tau vezi si tu daca ai un lac prin apropiere un picnic pe marginea lacului la padure vezi si tu.

BAFTA!

Sper ca am fost de ajutor!

Daca da FUNDA?

| ina14 a răspuns:

Pai duceti-va la un picniclaughing si fai si tu un cadou ceva sau duceti-va intr-un parc depinde cum ii place lui sa se distrezewinking

| Ioana22B a răspuns (pentru Stella17):

Mai cersesti mult fundita?

| Stella17 a răspuns (pentru Ioana22B):

Mai bine vezi de treaba ta nu ai nimic de facut? S-au esti din ai care... face prostiii cu toti?