| Pyskiss a întrebat:

De cand s-a despartit prietena mea de mine,am inceput sa ma simt rau,sa nu mai am chef de nimic si am incercat sa o uit,nu stiu intrati la intrebarile mele si uitati-va e acolo povestea.Si am vazut ca nu da semne sa se intoarca si am inceput sa vorbesc sa ma bag in seama cu toate fetele,dar doar asa ca amici si ma inteleg bine cu aproape toate pe care le cunosc.Dar tot nu am uitat`o nu stiu ce sa fac. Daca mi-ati putea raspune si la intrebarile alea... In plus ma`m apucat de cs. Si vreau sa stiu cum as putea intra in pgl,sa-mi fac grupa sa stiu tot ce ar trebui despre cs? daca ma puteti ajuta cu astea doua intrebari. Dau funda happy

5 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Bai frate tu ori te gandesti la cs ori la prietena ta?

| Pyskiss explică (pentru BAIATUL):

Si si, adica nu stiu ce sa zic faza e ca nu stiu daca mai merita sa fiu cu ea.
si daca ma mai vrea, deci mai mult la prietena meawinking citeste la intrebarile mele. si zi-mi daca ar mai avea rost o relatie cu ea daca ar vrea

| BAIATUL a răspuns (pentru Pyskiss):

Bai fratzica daca imi lasi id in privat poate te pot ajuta ca acum nu am atata timp sa vitesc intrebarile tale, am avut si eu cateva succese si cateva esecuri sicred ca stiu cam cum sta treaba. Daca vrei sa vorbim poti alsa id in privat.

| EternalFire a răspuns:

Exact In faza asta sunt si eu tot asa prietena mea s-a despartit de mine si nu mai am chef de nimic incerc sa-mi fac alte prietene dar tot nu pot uita de ea practic sunt DISTRUS fara ea sad

| BAIATUL a răspuns (pentru EternalFire):

Pai incearca sa ii explici ca tipul cu care a vorbit nu este printre persoanele pe care tu le tolerezi si spune-i ca tu o iubesti prea mult si de aia nu vrei sa o lasi in preajma acestor persoane.