| JacksonPlimouth a întrebat:

Hei, TPU. Este normal ca un cuplu sa zica,, mami, tati".
De ce?

Răspuns Câştigător
| Efemerida a răspuns:

Eu personal asa fac cu iubitul meu. Nu e nimic anormal, mi se pare chiar dragut.

10 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Fiecare cuplu se alinta așa Cum dorește și Cum se simte confortabil. Anormalul pentru noi este normal pentru ei deoarece noi privim cu alți ochi. happy

| danutzu96 a răspuns:

Am mai auzit, nu e nimic iesit din comun.

| RAY a răspuns:

Nu,cum sa faci sex cu taicatu sau cu maicata e incest curat, eu pe iubita o alint diferit, ea ma alinta o fratele meu eu surioara mea, tot incest e dar e unul mai ok, sa fim seriosi e doar un alint atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu iti placa "cand auzi asta https://www.youtube.com/watch?v=5rWNojpPpiY

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Multe cupluri, mai ales care au copil se adreseaza asa unul altuia preluind de fapt felul in care copilul se adreseaza mamei, respectiv tatalui. E foarte frumos, si copilului ii place sa auda asta si n-are nici o legatura cu tampeniile debitate de tine cu incestul.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Sa fim seriosi e doar un alint atat
nu mi-ai citit si partea serioasa a raspunsului, normal ca glumeam

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Daca zici...dar ideea e ca are si explicatie genul asta de alint.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Intrebarea nu stiu cat de serioasa e

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mie nu mi-au plăcut niciodată astfel de alinturi (mami, tati, pisi, iubi, baby etc), lipsite de originalitate. Ori cupluri vechi, care încep cu 'dezmierdări' mai speciale: "scorpie/măgarule". : ))

| Ralukafay a răspuns:

Fiecare cuplu are alintaturile lui.De exemplu, fostul barbat al lui mama ii spunea "gurita". Fiecare cuplu se alinta cum vrea.