| MountainRiver a întrebat:

Hei, TPU, există vreun site pe care poți întâlni random oameni necunoscuți, pentru știți voi ce fel de întâlniri? happy Dar nu Tinder, este o prostie acea aplicație. De preferat ceva mai anonim.

Și ar fi ciudat să faci astfel de propuneri random, ca tipă mai ales?!

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca ai ceea ce trebuie, agati oriunde... daca nu ai, nu agati niciunde.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Atata timp cat nu faci propuneri barbatilor aflati deja intr-o relatie, nu e problema.