| anonim_4396 a întrebat:

Faza e ca..Am inceput sa vorbesc cu cineva,e din scoala mea,acum o saptamana ne intelegeam perfect, vorbeam si in fiecare pauza ieseam sa ne plimbam. Acum..lucrurile s-au cam schimbat,nu-mi explic de ce,cred ca e si vina mea! Cand trecem unul pe langa altul de abia ne salutam si eu am devenit ceva in gen: 'daca el nu vorbeste cu mine,nici eu nu vorbesc cu el' si cred ca chestia asta ne-a indepartat pe amandoi! Deoarece si eu vorbeam cu el mergeam la el, dar acum am asteptari doar de la el sa vina la mine sa vorbeasca cu mine! Si acum...incep sa cred ca l-am indepartat si azi am incercat sa intru in discutie cu el dar n-aveam cu cine, era mult prea sec si raspundea scurt si la obiect! Acum imi pare rau ca l-am indepartat asa desi si el are vina lui! Ce sa fac? Ce am gresit?

Răspuns Câştigător
| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Ar trebui sai propui sa va intilniti doar voi doua si sa vorbiti
atunci la sigur vei gasi raspunsul la intrebarea ta
mai este o faza : e posibil ca el s-a auzit ceva vorbe de la cineva ca tu exemplu ai spus ceva de el sau ai exagerat in privinta lui si poate nu ia prea placut
sau poate alta domnisoara invidioasa ca voi vorbiti la informat ceva contra ta si iata rezultatele
sper sa va impacati bafta

5 răspunsuri:
| Dienuttza a răspuns:

Sa stii ca nu e neaparat vina ta. un baiat cand iti vorbeste sec vrea lasat adica vrea sa dea de inteles ca nu vrea sa vorbesca cu tine sau vrea lasat in pace! Poate acea perioada a fost ca te placea si avea o anumita atractie si poate acum nu il mai interesezi! Si sa stii ca nu esti tu vinovata ca nu l'ai mai bagat in seama! Ce pot sa spun e ca nu te mai "gusta" sa folosesc cuv potrivit ii esti indiferenta! Dar daca ai ocazia il poti intreba intr'o zi daca i'ai gresit cu ceva sau ce e cu comportamentu lui fata de tine! Cu siguranta ai sa primesti raspunsul sigur!happy O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Florinapopica a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Aparanet,nu am fite happy

Răspuns utilizator avertizat
| Uratul01 a răspuns:

Tu l-ai indepartat! tu esti de vina! du-te la el si fi ca inainte