| maria999 a întrebat:

Iubitul meu nu raspunde la telefon, nu stiu ce s-a intamplat cu el si ieri s-a intamplat sa nu-mi raspunda apoi a spus ca il stresez prea mult, dar de aseara ii suna telefonul si nu raspunde sunt un pic ingrijorata pentru ca el nu a mai facut niciodata asta. Voi ce parere aveti sunt eu prea stresanta sau s-a intamplat ceva cu el de nu-mi raspiunde daca avea treaba sau ceva macar putea sa-mi trimita un mesaj.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E posibil orice dar incearca sa te calmezi.Cel mai bine ar fi sa mergi la el sa vezi ce si cum stau lucrurile acolo. Poate are o problema.Nu cred ca daca ti-a zis ca il stresezi e ceva care sa fie un punct de cotitura pentru relatie. Uneori insa daca avem probleme si iubita ne bate la capt devenim nervosi si se lasa cu ton ridicat si alte vb aiurea.Asteapta si tu si eventual da-i mesaj sa vezi ce a patit.Incearca sa ii spui ca esti ingrijorata pentru el. Daca a patit ceva.Fa-l sa isi dea seama ca iti pasa de el, atingel la sentiment. Poate o fi suparat pe tine.

12 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Este posibil si/si. Sper sa nu fi patit ceva totusi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Saracul baiat ca l-ai terminat psihic, numai el stie ce e in sufletul lui fragil, probabil in sfarsit bietul a reusit sa scape din lesa care i-ai pus-o. deci domnisoara lasa-l in pace, vrea sa fuga de tine. si inca ceva asa urasc fetele atunci cand il suna pe iubi, iar iubi se mai intampla sa nu raspunda la telefon si trag concluzii pripite si isi imagineaza scenariiii halelele maica sfanta esti o stresanta disperata cicalitoare, nici nu ma surpinde ca nu iit raspundewinking e dreptul LUI SA NU RASPUNDA LA TELEFON, cine esti tu sa-i ceri socoteala? mama, tata? nici un caz nu ai tu acest privilegiul oferi libertate nu-l mai sufoca, dar din fericire a rupt el lesawinking

| AlexDFY a răspuns:

Il stresezi, dar a si patit ceva, ori are o perioada si nu vrea sa vorbeasca, ori chiar are multa treaba.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Lawliet14):

Sa o luam logic si la rece daca era sa pateasca ceva cu siguranta domnisoara stresanta ar fi primit apel de la parintii lui intreband de elwinking deci baiatul s-a saturat de lesa care i-a pus-o ea

| emchristina a răspuns:

Daca ti-a zis ca il stresezi cred ca ti-a raspuns la intrebare. Cu cat insisti mai mult cu atat o sa vrea sa nu-ti mai raspunda vreodata. Lasa-i timp.

| RAY a răspuns:

Stiu e la dna, stiu e tare, si iubita mea e la dna de 25 de ani, ce dumnezeu fac astia nu stiu, pe bune noi de unde sa stim? poate semnalele voastre se bruieaza sti

| PrettyLiar94 a răspuns:

Probabil si-a gasit pe alta si vrea sa scape de tine. Stiu ca suna dur, dar s-ar putea ca asta sa fie adevarul..Nu-l mai suna, asteapta sa dea el un semn.

| Mayar a răspuns:

Daca... nesimtitul a facut asa porcarie, ori te desparti deel, ori nu-l mai bagi in seamna o saptamana.
Sau noh, daca vrei sa fi carpa lui, papusa pe care o manipuleaza, by all means, go ahead!

| ridhimagupta a răspuns:

De unde sa stim noi ce s-a intamplat cu el?

| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti raspunde ca o fi ocupat cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il stresa. Lasa-l sa vezi cum reactioneaza.

Răspuns utilizator avertizat