| SergiuNico a întrebat:

Hei TPU.voi trece direct la problema mea. vorbesc cu o fata pe fb de o saptamana si ceva..si totul mi-s-a parut a fii oke. vorbeam, glumeam, toate cele, momentan nu o vreau mai mult ca prietena dar..acum 2 zile, intr-o seara am vorbit. iarasi totul oke, am ras, am glumit totul a parut sa fie oke, dar a zis ca trebuie sa plece sa faca baie (la ora 1 seara)..si eu am facut pe prostul si am zis ca e oke.iar observasem ca imediat m-a pus pe invizibil si de 2 zile ma tot ignora..si din pacate mie nu imi este alt ceva dar..imi pasa si normal ca ma doare chestia asta. oare de ce naiba sa faca asa ceva atata timp cat noi vorbeam maxim o ora pe zi..si nimic mai mult si dintr-o data sa ma ignore? Iar probleme nu a avut, stiu sigur, ma cunosc cu o prietena de a ei si ieri tocmai ce au iesit, au facut poze, ba chiar si-a pus poze noi pe facebook..deci nu are nimic emotional.dar am facut eu oare ceva gresit de ma ignora dintr-o data? thinking

5 răspunsuri:
| andrey33 a răspuns:

Cred ca pot sa te ajut, daca spui ca te cunosti cu o prietena dea ei roag-o pe ea sa o intreba pe amica ta ce s-a intamplat si poate rezolva ea ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace, e plin de astfel de fete, în primul rând nu ştiu ce vor iar în al doilea rând se dau altcineva pe internet.

Dă-i pace.

| IloveME a răspuns (pentru Dariusuu):

Mda...pe cand voi baietii sunteti sfinti!

| Lina1993 a răspuns:

Ea nu te vedea mai mult decat ca pe-un amic si i-a fost teama sa se ajunga mai departe. Probabil socializa cu tine doar din bun simt, apoi a incercat pur si simplu sa se dea disparuta. Ti-o spun, pentru ca si eu am reactionat asa de mai multe ori.

| Dariusuu a răspuns (pentru IloveME):

Nu vreau să generalizez dar aşa e draga mea, îţi expun realitatea.
Văd foarte puţin fete în jurul meu cu capul pe umerii, şi sunt aşa de puţine.