| Anonimalex6996 a întrebat:

Hei tuturor
Care sunt fanteziile voastre? Fiecare om are fantezii, doar ca unii le recunosc alții le ascund.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu mai muncesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt fantezii nu trebuie expuse public, ci puse în practică în intimitate cu partenera sau cine pica ca victimahee hee

| Arakiss a răspuns:

Sa am o fabrica de bere. rolling on the floor

| Anonimalex6996 explică (pentru anonim_4396):

Pot fi și împărtășite pentru a ajuta alte persoane care poate nu au dar le place ceea ce împărtășesc celelalte persoane și încearcă si ei

| Habarnuamcenumepum a răspuns:

Bă eu recunosc, mie îmi plac picioarele(tălpile, degetele de la picioare) gen dacă i telegi sa le lingi, sugi etc

| Anonimalex6996 explică (pentru Habarnuamcenumepum):

Și eu experimentez asta cu soția si chiar ii place sa ii iau picioarele in gura când o bag in ea

| Habarnuamcenumepum a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Ești și norocos, nu prea găsești femei în România cu foot fetish happy, în alte țări poate dar în România nu prea

| Anonimalex6996 explică (pentru Habarnuamcenumepum):

Ma consider norocos. Impartasim aceleași plăceri