| Anamaria19999999 a întrebat:

Heii,am o colega care a dormit (probabil ca doar dormit) cu iubitul ei acasa la ea. Tin sa mentionez ca are 12 ani. Vreau niste pareri de la voi

12 răspunsuri:
| Valentina8 a răspuns:

Are viata ei, daca parintii ii permit sa faca ce vrea, fericita ea. Dar daca tot vrei o parere, sigur o fetita de 12 ani sa doarma cu iubitul ei nu e cea mai buna idee.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

E prea tânără.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Pei în ziua de azi este ceva normal. nu mai e nimic ieșit din comun. Părinții ei sunt cei pe care ar trebui să îi intereseze. Atâta timp cât au lăsat-o să își facă iubit și să doarmă la el, asta e. Nu mai e nimic de făcut. O să își înceapă viața sexuală mult mai devreme decât ar trebui, dacă nu si-a început-o și cu asta basta.

| AnemonaP a răspuns:

De ce te interesează parerea unor străini in legătura cu viața personală a colegei tale?

| gogugogugogu a răspuns:

E decizia ei, poate si a parintilor ei. Nu e o problema mare daca au dormit in paturi separate.

| Anamaria19999999 explică (pentru AnemonaP):

Ca asa vrea muschiu meu

| Anamaria19999999 explică (pentru AnemonaP):

Daca raspunzi asa mai bine te-ai duce dracu si ai dormi

| Anamaria19999999 explică (pentru AnemonaP):

Du-te dracu de proasta si de prajita la creieru pe care nu il ai

| AnemonaP a răspuns (pentru Anamaria19999999):

Ești ok? Ai 12 ani, ți-a trecut ora de culcare.

| Anamaria19999999 explică (pentru AnemonaP):

Du-te dracu de proasta dracu, a stai am uitat, nh vorbesc alfabetul tampitilor

| AnemonaP a răspuns (pentru Anamaria19999999):

Ești ok? laughing

| balalaika69 a răspuns:

Judecând faptul ca aceasta are 12 ani si e din România...probabil acum e la a 3 a partida.