| andreea25_8864 a întrebat:

Heii, as vrea sa imi spuneti Cum sarut un baiat? Dau funda, raspundeti cat de repede puteti, va rog.

Răspuns Câştigător
| JulianaMark a răspuns:

Fii tu insati, totul va decurge de la sine kiss

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ii bagi limba-n gura!

| gygeana a răspuns:

Incearca sa ii sarutzi buzele sa te joci cu buzele lui. Dupa cand te vei simti pregatita deschide incet gurita si joacate cu vf limbi cu limbutza lui.Totul depinde de tine si de modu in care raspunde el la saruturile talehappy spor la treaba:*

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru gygeana):

Obscena explicatie

| mishuzuchan a răspuns:

Cat mai gratios nu te repezi la el dintr-o data... incetisor ^^ asa o sa iti placa si tie si lui ii vei face o mare placere