| iubibilaGirl a întrebat:

Heii buna! sa va povestesc ce mi s-a intamplat. de curand m-a invitat un baiat sa merg sa ma plimb cu el eu am 14 iar el 17 si am acceptat. Am mers sa ne plimbam intr-un fel de parc si am mai vb de scoala si alte chestii cand a inceput sa ma sarute cam vreo 30 minute apoi am mers pe o banca si am ajuns de la un timp in pozitia asta: el statea jos iar eu cracanata in bratele lui si a inceput sa imi bage mana pe sub tricou, mi-a pupat sanii si i-a mangaiat apoi a coborat si a inceput sa ma pipaie pe fund si a ajuns la un moment dat sa imi puna mana la puta apoi m-a impins in fata si in spate ca si cum am face sex si mi-a luat mana si a pus-o in zona penisului lui straight face intrebarea mea este daca vroia sau nu sa facem sex big grin si daca imi recomandati sa imi incep viata sexuala de pe acum. adica pentru el e normal are 17 ani dar ma gandesc ca sunt cam mica. app tin sa mentionez ca fac 15 peste cateva luni

43 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Doamne ferește...

| Azµre a răspuns:

Fetițo ești tâmpită? Te întreb și eu ești tâmpită? Ai 14 ani! Și te vezi cu un necunoscut că altfel nu am cum să îi spun de 17 ani! Pe care îl lași să te pipăie, să te sărute pe sâni, să îți pună mâna la penis și acum ne întrebi dacă să îți începi sau nu viața sexuală?
Ești bolnavă, trebuie să vezi un psiholog și să iei o mamă de bătaie de la părinți.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

E bolnavă!

| Azµre a răspuns:

Pune mâna și documentează-te!
http://www.tpu.ro/......e-va-aduc/

| LiVeeee a răspuns:

Asta profita de tine, daca de prima data te-a luat asa laughing iti dai seama ce va urma dupa laughing
sfatul meu: nu, esti prea mica si gaseste-ti altu!winking crede-ma e mult mai bine asa happy

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Mi-e milă de ea...ce făceau părinții în timpul ăla?

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Sunt plecați în Spania, una la produs, altul la pește... altfel nu se explică.

| RAY a răspuns:

Fa ce vrei e viata ta, daca faci sex nu o sa mori doar sa te protejezi bine sa nu ramai gravida sau cu sida si nu proasta nu fa sex pe gratis, fa pe banii jupoaiel pe ala de banii fi materialista nu te lasa ieftin, vrea sex sa plateasca cea ce isi spun eu acuma e ceva sfant barbati sunt porci ori profiti tu de ei ei de tine, ala de 17 ani te vrea doar pentru sex e un porc nesimtit tu ca fata te-ai lasat prea usor draga

| justsummer a răspuns:

Ce a facut el a fost foarte urat ceva de genul buna hai treci in pat dupa 30 de min il lasa-i sa te pipaie si in public pai daca erati intr-un loc ce dispunea de o toaleta publica creca acum erai vai am facut sex cu el si dupa m-a parasit.

| LiVeeee a răspuns (pentru Azµre):

In marea majoritate a cazurilor, mai denota si lipsa de educatie din partea parintilor si nu numai...din pacate asta e REALITATEA straight face

| monicaangel a răspuns:

In primul rand ce aveai in cap in acel moment de l-ai lasat sa te atinga in halul ala ( fiind si un necunoscut)? In al doilea rand, da vroia sa faceti sex ( nu stiu de ce mai intrebi). Si in al treilea rand esti prea mica pentru ati incepe viata sexuala deoarece celulele din interiorul tau si uterul nu sunt suficient de dezvoltate.

| zSchizophrenic a răspuns (pentru Azµre):

laughing.Doamne,dă-le minte!

| Azµre a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Ce minte să le mai dai... au prea multă și sunt proști!

| LiVeeee a răspuns (pentru Azµre):

E,totusi sunt doar niste copii........si pana la urma de ce dq atata graba cu "lipeala la 13-15 ani"? daca nu ai gagik/ca la 14, 15 ani mori? laughing ai tot timpu si de relatii mai incolo.

| NinaSimone a răspuns:

Ai facut asta in parc? Vezi poate ai ajuns pe youtube

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

straight face

| DaReZon a răspuns (pentru Azµre):

Frate, mereu te vad in capul TPU-ului cu raspunsuri si cred ca esti foarte tare. Unele raspunsuri de alte tale chiar ma amuza (cum ar fi asta) laughing Tine-o tot asa, respectwinking

| Azµre a răspuns (pentru DaReZon):

E și de râs și de plâns... nu vreau să știu ce o fi pe capul părinților dacă ar afla ce face fisa... E grav.
Mulțumesc happy

| cllaudDia a răspuns:

Frate daca la nici 15 ani iesi cu un necunoscut in parc si il lasi din prima sa iti faca chestiile astea, ce o sa faci la 30? Sa nu mai punem la socoteala faptul ca erati si in parc. Cel mai bine ar fi sa stai in banca ta cu prostiile astea si mai bine te-ai apuca sa faci altceva util. Ce dreacu aveti in cap ma nene la 15 ani deja numai aveti rabdare?

| Georgiana05 a răspuns (pentru Azµre):

Fi serios, părinţii habar nu au ce face ea poate chiar şi în jumătatea aia de oră, zice că iasă cu fetele prin parc, şi pac pac!

| Azµre a răspuns (pentru Georgiana05):

Păi sunt tocmai asta spun, ce o să fie pe capul lor când or afla ce le face plodul...

| Georgiana05 a răspuns (pentru Azµre):

Dacă află. happy
Oricum, nu e vina lor decât pentru că POATE nu au discutat cu ea anumite chestii.
Deşi cred că şi dacă le-ar fi discutat, tot aşa ar fi făcut. straight face

| Azµre a răspuns (pentru Georgiana05):

Trist oricum. Dacă la 14 ani pune mâna pe... ce să mai zic, iar ajung la concluzia mea:
"Cu câțiva ani în urmă vedeam fete de 13-14 ani cu o acadea în gură și cu o carte în mână. În ziua de azi vâd tot aceleași fete de 13-14 ani cu o... în gură și cu boașele în mână.

| Georgiana05 a răspuns (pentru Azµre):

laughing
Nici eu nu ştiu care-i " farmecul " de a face sex atât de devreme. straight face
Oricum, tot ele au de pierdut. oh go on

| VictorashM a răspuns:

Nu te lasa influentata, o sa regreti.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu voia sa faceti sex. Voia sa va jucati in nisip!
Normal ca voia sa faceti sex.
Si zau asa, tu nu ai pic de respect fata de tine insati, pic de demnitate?!

| Adry05 a răspuns:

Eşti o c***ă în devenire. Cum poţi să laşi un necunoscut să-ţi facă aşa ceva? Eu în locu' tău plecam direct. E clar că tipu' vrea să profite de tine văzând că te laşi uşor. Revenind la întrebare, cum naiba să întrebi dacă e ok?! Logic că nu e ok mai ales cu-n tip pe care-l cunoşti de atât de puţin timp. Prima dată trebuie să fie specială, să ţi-o aminteşti cu părere de bine şi fără regrete, nu s-o faci cu orice disperat de... care-ţi cere neavând altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ești troll, ori ești curva orașului, ori ești troll și îți place să fii femeie ușoară.

| relian a răspuns:

Frate dar ce au pus botu la fantezia ta.Te minunezi si alta nu.

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Baiatul acela profita de tine pentru. ca a fost direct deci stie si... ceva si te va lasa balta ai grija!