| iubibilaGirl a întrebat:

Heii buna! sa va povestesc ce mi s-a intamplat. de curand m-a invitat un baiat sa merg sa ma plimb cu el eu am 14 iar el 17 si am acceptat. Am mers sa ne plimbam intr-un fel de parc si am mai vb de scoala si alte chestii cand a inceput sa ma sarute cam vreo 30 minute apoi am mers pe o banca si am ajuns de la un timp in pozitia asta: el statea jos iar eu cracanata in bratele lui si a inceput sa imi bage mana pe sub tricou, mi-a pupat sanii si i-a mangaiat apoi a coborat si a inceput sa ma pipaie pe fund si a ajuns la un moment dat sa imi puna mana la puta apoi m-a impins in fata si in spate ca si cum am face sex si mi-a luat mana si a pus-o in zona penisului lui straight face intrebarea mea este daca vroia sau nu sa facem sex big grin si daca imi recomandati sa imi incep viata sexuala de pe acum. adica pentru el e normal are 17 ani dar ma gandesc ca sunt cam mica. app tin sa mentionez ca fac 15 peste cateva luni

43 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

"sa imi puna mana pe puta" "sunt cam mica"
Creepy...

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Copiii din ziua de azi ma uimesc din ce in ce mai mult.Pai eu la 14 ani ma jucam cu mingea in fata blocului si striga vecinu de la 4 ca sunt nebun!laughing Of of ce au ajuns generatiile din ziua de azi numai iphohe, laptop, bani, haine etc!

| dede123456 a răspuns:

Tu chiar nu gandesti te invita un necunoscut sa va plimbati si il lasi sa te pipaie si tot restul si te intrebi daca ar trebui sa faci dragoste cu el. Eu am acceptat sa imi incep viata sexuala abia dupa! an si @ luni de relatie cu un baiat dupa cemi-a demonstrat cat de mult ma iubeste si tu vrei sa incepi cu un necunoscut, eu zic sa stai cuminte pentru binele tau.

| zTonia a răspuns:

Daca vreii o poti continua asa dar nimic mai mult1 acica fara sa va dezbracati si din astea

| fuzzer a răspuns:

E foarte normal, doar nu esti prima!

Hingherii, sunati careva. Avem aici un pedofil.

| AndreeaIonela a răspuns:

La 14 ani ar trebui sa iti pierzi dintii nu virginitatea straight face

| AndrusKanu a răspuns:

M-am spart de ras! laughing

| AnaMariaAnelise26 a răspuns:

Houu ma laughing ia stati putinthinking nu inteleg laughing tu ai puta? atunci ..esti fata? laughing

| Rooobi a răspuns:

Da-mi numarul tau de telefon vreau sa te scot la o intalnire laughing) Poate facem ceva sex surpriza rolling on the floor) Sau un viol vedem noi rolling on the floor))

| ale2000mi a răspuns:

Tu iti dai seama ca te intalneai cu un taur care trebuie sa devina un bou. Nu trebuie sa faci sex cu el, caci, daca nu iti dai seama debea l-ai cunoscut, si deja ai fost pipaita de el. Deci nu se merita sa faci sex cu el.

| bianca9001 a răspuns:

Sfatul meu este sa te vezi cu aia de 14-15 ani si nu ia-ti incepe viata sexuala de acum pentru ca mai devreme sau mai tarziu vei regreta.
Eu am 12 ani si cand ma mai uit pe la stiri si aud ca fetele in jur de 10-14 ani fac copii raman intepenita! Ai grija ca sunt baieti care vor o noapte iti jura iubire vesnica si maine te trezesti ca nu mai razpunde la telefon...
Mare grija!

| ICHBalexnunu a răspuns:

In primul rand se vede clar ca profita de tine si cauta doar un loc unde sa si-o bage. Buna! Sunt baiat, eu am facut pentru prima data sex la 14 ani si acum am unele regrete chiar daca mai sunt impreuna cu ea si o iubesc f. Mult in continuare.
Sa i ti explic (adica toti spun ca esti nebuna dar nu iti zic de ce ){nu esti}daca faci sex cu el (se vede ca vrea tare de tot chestia asta) te vei simti bine pe moment ca si cu (ex:drogurile, tigarile, alcolul sau daca esti fata cumintica gandeste-te la niste pantofi cere ai dat sa zicem 200 de euro pe si acum nu i ti mai vin, nu iasa ca esti nervoasa, nu? Ai vrea sa iei bani pe iei dar nu poti, ASA O SA RAMAI SI CU SENTIMENTUL DE DUPA SEX MAI PESTE UN AN, dar cel mai rau este ca de pantofi poti sa scapi arucandui ca su nu ii mai vezi dar de emintiri {asa profinde, mai greu})
Si ca sa ma int la subiect si sa spun lucrurilor pe nume este adevarat ca sexul este foarte placut dar dupa la 14, 15ani nu mai ieste, vei avea momente in care vei fi foarte multumita este adevarat pentru ca te vei si ti ca o femeie si ori ce adolescent vrea sa fie ca un adult dar vei avea multe remuscari gen pote trebuia sa mai astept sau acum 4 ani eram clasa a 4 si acum fac sex... oricum ideea este ca stiu senzaria de moment dar dupa se schimba.
Sper ca chiar te am ajutat.

| AndrusKanu a răspuns:

Roxana Babenco