| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca dupa actul sexual parintii te duc la dermatolog poate sa afle si cand a avut loc ultimul act sexual? funaa :*

10 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Numai pe ultimele 5.

| Iuliananico a răspuns (pentru Costache_Tin_1956):

Cum adica numai pe ultimele 5?

| MissxD a răspuns:

Dermatologul e una, ginecologul e alta. Nu au legatura! Doar la ginecolog se poate alfa daca ai facut sex vreodata, nu cand ai facut ultima data

| remixonthemix a răspuns:

Desigur ca pot
Pot afla daca mai esti virgina sau cand te-ai "jucat" ultimadata cu un penis (real)
Funda?

| Iuliananico a răspuns:

Scuzatii ginecolog! Ma-m incurcat :*

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Bă frate, numai răspunsuri la mișto dați.

E așa cum a spus MissxD, iar dermatologul este un medic specialist în boli de piele...

| candora a răspuns:

Daca actul sexual a avut loc in ultimele 7 zile atunci pot sa constate, insa daca au trecut mai mult de 7 zile, ginecologul poate spune doar ca ai avut relatii, in general, dar cind in nici un caz

| plosnitapufoasa a răspuns:

Dermatologul nu poate afla nimic de viata ta intima. daca este vorba de ginecolog vor sti ca nu mai esti virgina. dar nu si cand a avut loc ultimul act sexual.

| DeeaMarry a răspuns:

Dermatolog laughing)).
Pai o sa isi poata da seama daca s-a intamplat recent sau nu. Mai multe nu cred ca o sa poate spune.

| Costache_Tin_1956 a răspuns (pentru Costache_Tin_1956):

Ultimele 5 contacte