| Anonim!!!:D a întrebat:

Heii :*
Imi spuneti si mie cateva metode de a cuceri un baiat dragut? big grin

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Heyhappy
1.ai putea sa inti in vorba cu el pe mess, sa ii propui sa iesit undv:la strand, la o cafenea, la mall
2.sa te integrezi in grupul sau de prieteni ca sa afli cat mai multe despre el si sa te apropii mai usorwinking
3.sa ii dai semne ca ti-ar placea de el cum ar fi un zambet, o privire mai deosebita
Dar de obicei ca sa cuceresti un baiat nu iti trebuie neaparat niste metode ai nevoie doar de sarmul tau si de frumusetea pe care sa ti-o pui in valoare si voila l-ai cucerithee hee. Baftawinking

9 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Pai pe langa sa fii tu insuti alte sfaturi nu avem ce sa iti dam. daca e sa te placa, te place asa cum esti. asa a fost si la mine cand imi placea de un baiat rocker si l'am mintit ca si mie imi place roku' doar ca sa'i intru in gratii. da-mi dev sau mai tarziu si'a dat seama ca nu ascult nici farama de rock si pentru asta pot zice ca m'a placut mai mult. uite daca e sa fie acea chimie, totu' va fi minunat, daca nu, :-

| Puf a răspuns:

Fii tu insuti, daca te place te place asa cum estilove struck daca nu nu ai ce face. Nu incerca sa pari vreo impocrita si o superficiala, nu te preface, fi exact asa cum esti!love struck

| Dan a răspuns:

Simplu, te duci la el direct, il ei de mana si ii spui : "hai cu mine in parc pentru a vea o discutie despre iubire". Noroc!

| Anileda a răspuns:

Fii tu! nu incerca niciodata sa pari cine nu esti deoarece masca aia poate cadea in orice clipa.
O zi bunahappy

| alexandrucr a răspuns:

Nu purta sutien

| flory_5471 a răspuns:

Draga mea, nu exista retete pentru asa ceva. Oamenii sunt diferiti, ceea ce ii place unuia s-ar putea sa nu-i placa altuia. Asa ca sfatul meu e sa fi tu, restul sunt detalii!

| cretu13 a răspuns:

Daca nu are prietena ii ffffffffff simplu. du-te la el si invita-l la o praji sau suc, asta se numeste tupeu. daca esti timida mori de foame. du-te si spune-i in fata ce ai de zis dar fara sa te balbai si daca vezi ca ar vrea si el ceva de la tine sarutal tu prima oara.asa o facut prietena mea cu mine in urma cu 2 ani si mi-a placut si mie de tupeu ei dar problema i ca ea s-a cam inmuiat acum cu tupeu.am 27 acum.succes.nu uita tupeu sau nesimtire dulce ca de nu mori de foame

| Andrew_8561 a răspuns:

Pai daca acel baiat e Curajos e bine daca e mai timid thinking incearca ca tu sa actionezi...

| eusunteu_5843 a răspuns:

Daca te intelegi cu pers respectiva bagi un status din ala trist ' suparatastraight facesadsad'si chesti... daca il intereseaza o sa intre pe tine si o sa te bazaie sa ii zici ce ai nu o sa ii zici din prima daca vezi ca tot insista ii zici ca ti-ai dat seama ca ti de el