| KateEdythe a întrebat:

Heii TPU! Ce inseamna cand fostul se roaga de tine sa va impacati, chiar daca tu te-ai desp de el, incepe sa planga si spune ca te iubeste enorm de mult, si ca nu mai vrea sa mai aiba pe nimeni in afara de tine + ca iti mai da si like-uri pe facebook de baga el mereu in seama!
El nu a gresit cu nimic dar ea da!

Credeti ca iubeste cu adevarat sau doar isi bat joc?!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat plange pentru o fata, e clar ca o iubeste. Si faptul ca s-a despartit de el l-a cam luat pe neasteptate. Nu poti stinge sentimentele cuiva doar cu o despartire, mai ales daca el au fost foarte puternice.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Minte cu m mare

| Kalla a răspuns:

"doar isi bat joc"
"El nu a gresit cu nimic dar ea da! "
"doar isi bat joc?" Ei? Relatie in trei?
Nu am inteles despre cine vorbesti.Esti cam incurcata.
Pot doar sa-ti spun ca acea persoana vrea sa se impace cu fostul\fosta.

| Chamberlin a răspuns:

Poate chiar te iubeste.

| lalla97 a răspuns:

Eu am avut fazele astea si dupa ce a vazut ca nu il mai accept.a doua zi era deja cu alta cu care e si inprezent..plangea si din astea. juca teatru asa ca si la tine poate fi la fel

| KateEdythe explică (pentru lalla97):

Buna. Faza e ca el face asta de aproape 5-6 luni

| rikkimady16 a răspuns (pentru KateEdythe):

Si daca face asa ce crezi ca poate sa insemne? acum serios. baiatul te iubeste si a reusit sa te ierte (am inteles ca tu ai gresit in relatie, nu el). impaca-te cu el si nu mai incerca sa anticipezi pentru ca nu ai de unde sa stii cum e el si ce gandeste el. daca totusi nu vrei sa te impaci cu el macar intreaba-l daca isi bate joc sau nu, asa o sa aflii mult mai repede, oricum noi nu avem de unde sa stim ce vrea el sau ce nu vrea.

| BbyCriss a răspuns:

In momentul cind baiatul face asa pas, la sigur el iubeste insa daca s-a intimplat despartirea, nu a fost din senin.A fost o pricina.Nu trebuie de intors in trecut. Eu sunt in aceeasi situatie insa a fost de vina el.Si tot plinge, ma roaga, spune fel de fel de lucruri de tipul ca nu va putea fara mine, ca sunt unica etc. Trebuie de gindit cind e momentul dar nu atunci cind pierzi persoana.

| CoquineNoire a răspuns:

Copii...ia-i o papusa superman sa nu mai planga.

| buzeduulci a răspuns:

Eu am patit-o. Si la scurt timp am aflat ca isi batea joc. oh go on