| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfata a întrebat:

Heiii, m-am imprietenit cu un baiat pe un joc... am continuat sa vorbim si ne-am apropiat foarte mult unu de altu, eu tin foarte mult la el si el la mine, cica suntem intr-o relatie, avem aproape o luna de cand suntem dar nu ne-am vazut niciodata, pentru ca ne desparte distanta, eu stau in Pitesti iar el in Cernavoda ( Constanta ) sad este foarte departe sunt aproape 350km, am 14 ani iar el 16, si nu stiu ce sa fac sa mai tinem "relatia" cu speranta ca ne vom intalni o data? va rog sa ma ajutati happy

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La varsta voastra relatia asta nu are niciun fel de viitor. Si daca erati din acelasi oras era foarte greu sa tina pentru ca nu sunteti suficient de maturi si nici nu aveti forta financiara. O sa va umpleti timpul unu altuia pana o sa va plictisiti si cam atat. Ce fel de relatie e aia in care nu te vezi cu partenerul? Voi nici nu va cunoasteti in persoana.

| Alcyon a răspuns:

Continuati-va "relatia" virtuala si lasati relatiile serioase pentru mai tarziu.

| MskDesign a răspuns (pentru Alcyon):

Ti-as fi dat eu funda, dar cum nu am pus eu intrebarea, nu pot. Oricum, cam asta ar fi raspunsul!