| malina02 a întrebat:

Heiiiii, TPU! eu am un baiat de care imi place mult! dar nu stiu ce sa fac ca sa ii spun. nu vreau sa ii trimit biletel si nu stiu ce sa fac! as vrea sfaturi de ce sa fac, cum ca ma imbrac mai bine si cam ce ar trebui sa fac sa ma placa! va rog!

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Hmm..incerca sa fi cat mai naturala in preajma lui! De exemplu la mine a mers: cand sunt pe langa el zambesc mult si nu prea ii dau atentie iar cand mai trag cu coada ochiului la el numai la mine se uita happy
Sau o poti ruga pe o prietena de-a ta sa se duca sa-l intrebe!
Succes! happy

14 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Salut!
FI TU, NU CE AI VREA SA VADA EL. Baietii apreciaza cand o fata se simte bine in pielea ei.
Pai, vorbeste cu el, imprieteneste-te cu el, fa ca prezenta ta sa fie una placuta. Flirteaza cu el subtil, bate apropouri...( mai in gluma asa). Dupa care, daca te place: foarte simplu, il intrebi daca ar vrea sa fie cu tine. Daca nu te place, lupta pentru el, cum stii tu mai bine. ( Trebuie sa afli de la cineva daca te place sau nu. )
Bafta!

| NOname000 a răspuns:

Ca sa te placa un baiat trebuie sa te comporti cat mai frumos cu el sa iesiti afara sa vorbiti la telefon prin mesaje si altele... happy

| ReiVaN a răspuns:

Deci, din avatar ai 11 ani si esti urata.
NO CHANCE
Sunt doar realist.

| IoaNaa00 a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine; daca esti tu unsuti in preajma lui o sa vezi ca o sa inceapa sa fie cat mai interesat si tot asa.dar nu cu biletele sau chestii de genu'. Trebuie sa fi tu in pielea ta, sa nu te schimbihappy si daca nu esti rusinoasa spune-i in fata! SUCCES

| malina02 explică (pentru ReiVaN):

Bai prostule, aia ii poza de demult!

| ReiVaN a răspuns (pentru malina02):

Si nu cred ca ai evoluat in bine rolling on the floor
Din nou, pur realist.
Si ai cont pe TPU de cateva zile, de ce ai la avatar o poza "demult"?

| malina02 explică (pentru ReiVaN):

Pentru ca pozele de pe calculatorul meu ii vechi! tu nu ai minte! oh go on

| ReiVaN a răspuns (pentru malina02):

Vai vai cata romana stii
se vede ca esti copil " pozele de pe calculatorul mei ii vechi " ahaha
si eu nu am minte? Du-te la culcarewinking

| malina02 explică (pentru ReiVaN):

Taci din gura. ca acum era sa iti zic ceva! taca-ti gura aia tampita de idiot si nu mai vorbi cu mine!

| malina02 explică (pentru ReiVaN):

Si am scris,, meu" esti orb sau nu stii sa citesti? sau amandoua?! cred ca amandoua!

| ReiVaN a răspuns (pentru malina02):

Fata tu chiar nu stii romana.
pozele e subiect, nu calculator...ce.

| malina02 explică (pentru ReiVaN):

Ce **** vorbesti! si apropo culcate tu ca maine incepi cresa!

| ReiVaN a răspuns (pentru malina02):

Apropo, vorbeste frumos cu mine copile, ca nu ai tu nici anii nici mintea si nici fata necesara sa ma faci prost pe mine. Mai ales la felul in care scrii si in care gandesti.

| ReiVaN a răspuns (pentru malina02):

Fetita, daca nu stii nici macar bazele limbii romane evita sa te bagi in discutii cu oameni mai in varsta decat tine. Du-te, culca-te, du-te la scoala si invata sa te porti.