| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Hello! Ce faceti?

Sa va spun povestioara meabig grin
Sa incepem cu inceputul.
In clasa a 6a a venit un coleg nou din alt oras, era super dragut si asa ca la orice inceput prima data era luat in bataie de joc de cei din scoala.Eu si colega mea de banca stateam in fata lui si ne-am atasat de el mult eram foarte buni preteni. Timpul a trecut si prin clasa a 8a m-am apropiat din ce in ce mai mult de el,am stat intr-o banca cu el, ne spuneam secretele unuia celulalt, eram foarte buni prieteni si tineam mult la el.Au fost momente in care el se batea cu colegi si eu incepeam sa plang si el se oprea sa\i ma lua in brate si chesti din astea. Si asa m-am atasat foarte mult de el.Si cum a inceput vacanta s-a dus din tara si mi-a parut rau de el ca a plecat(nu pentru totdeauna) vorbim zilnic pe mess ne dam web vb glumim stam cate jumate de zi amandoi, imi e foarte dor de el, si pe facebook mi-a spus la o poza ca ma iubeste si chiar m-a impresionat. Il visam noaptea de multe ori.
Acum vine peste 2 saptamani in tara si a spus ca o sa ne intalnim si o sa ma caute pe la scoala ca ii este foarte dor de mine si nha. Eu am iubit dar tin foarte mult si la el.Se poate asjunge de la o prietenie la o iubire?
P.S. Ar trebui sa-i spun ca simt ceva pentru el, si daca da cum?

17 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Hmmm... frumoasa poveste! happy Da, cum il prinzi te duci la el si fara frica ii spui direct omului ca il iubesti! happy Ce naiba... vrei sa creada ca e singurul care are aceste sentimente?

| DOARoVIATA a răspuns:

Tu et plina de probleme draga mea
sa iubesti2 femei sa nu sti pe care o vrei laughing la tine sunt 2 barbati
ps: nu uita de funda meawaiting~!

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

Greu e cu dragostea asta.Cand eram mai mica vroiam printi acum nu-mi mai trebuie nimic cand vad ce greu elaughing
Nu uittongue

| DOARoVIATA a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Te inteleg perfect si eu am o problema mai grea ca asta laughing nu stau sa o relatez aici dar e mai grava ca a ta te asigur laughing ce sa facem mare prost ala care a zis ca dragostea e simpla laughing
p.s.:daca dragoste nu ar fi omul nu ar mai suferi big grin

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

Corect.
Presupun ca esti baiat, ce e asa de greu la tine? Esti baiat majoritatea baietilor nu le pasa, isi baga picioarele in tot...Care ar fi marea problemathinking
App ti-am dat fundatongue

| DOARoVIATA a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Nu stau sa povestesc aici daca vrei sa intram in amanunte dai un privat
eh eu am realizat prea tarziu ca m-am indragostit de cine nu trebuia oricum porvestea e mult mai complicata... dar nici nu imi vine sa o pun pe TPU ca aici lumea te ia peste picior.
ps: sarmana pentru funda :X

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

Esti fata sau baiat?

| DOARoVIATA a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Baiat dc e chiar asa greu de vazut? X_x deja ma jignesti

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

Hey scuze..Nu ai nici o poza ai un nume oarecare, nu o lua ca pe o jignire big grin
Am intrebat doar...tongue Cati ani ai?smug

| DOARoVIATA a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

16 U?smug

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

15tongue Lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj happy Vb mai multe pe mesbig grin

| DOARoVIATA a răspuns (pentru DOARoVIATA):

Creka te dezamagi varsta mea laughing

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru DOARoVIATA):

Nu mai...Imi lasi mesajul acolowinking vb mai incolo am pun la somn

| DOARoVIATA a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Sunt membru junior nu il pot lasa sad si nici sa il las aici nu pot lasa-l tu pe al tau ( nu il pot lasa ca poate ma cunoaste cineva pnm straight face )

| nbanike14 a răspuns:

Hmm greuhappy eu zic sa tii de iubitul tau, sa nu-l inseli sau ceva!happy Daca vrei sa ai o relatie cu cel care ti-a fost coleg mai bine ii spui prietenului tau! Si app spune-i baiatului ca il placi fara frica:*!

| danafoxy a răspuns:

Pai simplu exista 2 cai ori ii zici tu pe mes sau face to face sau rogi o prietena buna sai zica sau ii dai un biletel la scoala

| Mastragociu_Catalin_1997 a răspuns:

Se vede ca ai trecut prin cateva intamplari cu colegu' tau...dar trebuie sa faci ce-ti spune inima, nu ce ti se spune pe diferite site-uri. Nu oamenii iti spun ce trebuie sa faci. Parerea mea. Pace (: