| LoveItachi4Ever a întrebat:

Hello! Deci in primul rand un baiat s a despartit de prietena lui probabil...nu sunt sigura pentru mine. Dupa aceea mi a spus ceva de genul ` as fi cu tine doar ca tu esti asa copilaroasa `oricum...si acum el este cu o prietena de-a mea. Si de aici incep problemele : cand o saruta deschide ochii si se uita la mine, ea il saruta mai mult cand sunt eu prin preajma, el imi zambeste discret cateodata, intra mai mult ca de obicei in vorba cu mine si in pauze sta cu mine nu cu ea,adica se imparte in jumatate. Plus ca eu pentru ca sunt `innebunita` dupa el adica mai mult sunt proasta lui ii mai dau si tigari(amandoi fumam) si i am dat si bricheta,oricum mai multe treburi. Dupa aceea de valentine`s day un baiat mi a dat o inimioara si eu in loc sa i o dau si eu pe a mea i am dat o la asta care nu mi a dat nimic in schimb. Si acum imi pare rau ca l am despartit de prietena (fosta) a lui, decat sa fie cu fata asta. Spuneti mi ce sa fac cum sa ma comport cu el, am ramas fara idei si in plus sa mi spuneti chiar credeti ca doar profita de mine, multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Luchius a răspuns:

Clar profita, din cauza specimenelor astora rasa masculina are reputatia care o are..Iti recomand sa fi indiferenta cu el, sa nu il mai prea bagi in seama, pana la urma nu esti proasta lui, nu? Sper ca te-am ajutatbig grin

| mona a răspuns:

Stie ca il placi si se cam foloseste de asta, nu-i mai da atata importanta

| EdyNebb1 a răspuns:

Bai fratilor nu va mai bagati cu raspunsuri aiurea de genu"aaa sigur profita".
Poate ca baiatului ii place da tine ....Mai bine la intreba pe el nu pe noi ce zici(am dreptate nu).El ar fi cel mai in masura sa-ti dea un raspuns.

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Vrea doua si de aici tragi concluzile pe care le doresti! succes!

| greyhound a răspuns:

"esti copilaroasa" = "nu vrei sa facem sex"

| LoveItachi4Ever explică (pentru greyhound):

laughing)))))))) am 14 ani...ce ai vrea? el are 13 ..nici polutiile nu i au venit rolling on the floor

| greyhound a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Asta nu inseamna ca nu se gandeste. Pai ce citesc pe site-ul asta de la copii de 12-13 ani.....imi fac cruce

| Azµre a răspuns:

Se folosește de tine, a fost imorală decizia ta, sper că pe viitor nu vei mai face așa.