| Roxana1919 a întrebat:

Hello, fetelor, voi îi gustați sperma iubitului vostru? Cum reușiți să faceți asta? Vă întreb deoarece oricât de mult aș vrea să fac asta, când simt acel gust îmi vine să vomit și nu pot să înghit deloc iar curiozitatea mea este că știu că sunt multe femei care le înghit sperma partenerilor lor sau le-o iau în gură apoi o scuipă dar nu știu cum de nu le vine rău, zău de nu vorbesc serios acum, ca între fete. Pur și simplu îmi creează un disconfort psihic când iau sperma unui bărbat în gură iar apoi, acel gust strident persistă în gură câteva minute bune, chiar dacă fumez câte 2-3 țigări după. La voi, tot la fel persistă acel gust la spermei în gură după ce o scuipați?

13 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Draga mea, ce intrebare mai e si asta. Tu crezi ca o femeie va "gusta" sperma iubitului? Niciodata. Daca se respecta, niciodata.

| alina2k18 a răspuns:

Mmmmm... la noi nu persista acel gust al spermei in gura pentru ca nu facem asa ceva! E pacat!
PS tongueervers mic, stiu ca tot tu estiwinking

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu imi place gustul spermei.Bea ceva dupa.Sau nu-i mai lasa sa se termine in gura ta.

| dragodana a răspuns:

Pentru restul(a see citi puritane, trolli, mironosite, mincinoase etc):toate facem sex oral, doar cele curajoase recunosc.

| GiocondaNicuşor a răspuns:

Spune I iubitului tau sa nu mai manance peşte si oua inainte de partida de amor

| AliGab a răspuns:

Ce doamne iarta-ma este in capul vostru? chiar nu stiti sa va respectati deloc si luati toate tampeniile si cliseele din fp ca pe niste normalitatei pe care sa le aplicati in viata voastra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți creează disconfort, atunci rezumă-te la sex normal. Nu ești obligată să sugi... nimănui.
Caz închis.

| AlexSalling a răspuns (pentru dragodana):

Nu toate iti fac sex oral, stiu la ca ma refer. Daca te respecti, tu nu il vei face lui, doar el ti-e. Stii? Cand ma uit la poza ta de profil si dupa citesc asta, chiar nu pari una d-aia care....stii tu. Felicitari!

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca te respecti un pic ca femeie nu accepti asa ceva. Simplu

Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

El e.

Se da de gol mereu, dar mereu laughing

| h3r a răspuns:

Sigur, ca intre fete. Zi sincer, cate conturi banate au fost?

| dragodana a răspuns (pentru AlexSalling):

Salut! Cand esti intr-o relatie de mult timp e ok sa dai si sa iei.