| anonim_4396 a întrebat:

Hello! FUNDITA! happy
Ma inteleg foarte bine cu iubitul meu, ma ia de acasa, ma aduce acasa, intamplarea a facut sa faca cunostina cu mama si a fost chiar incantat, este foarte grijuliu, ma pupa pe frunte, nu e genul sa ma pipaie, are foarte multa grija de mine, ma tine mereu de mana, imi pupa mainile, le-a spus parintilor de mine, vorbeste cu mine de fata cu ei, depune eforturi mari sa ne vedem zilnic, suntem impreuna de o saptamana, cand plecam de la un local ma ajuta sa iau geaca pe mine, totul perfect si bine. Insa aseara mi-a zis "am probleme", am inteles la ce se refera si mi-a spus sa nu-l mai sarut in public pentru ca nu se poate controla. Deci, mi-a spus asta pentru a-mi da de inteles ca NU vrea doar chestia aia sau pentru a-mi da de inteles ca vrea chestia aia? happy

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur vrea

| Dinescu_Daniel_1967 a răspuns:

VREA CHESTIA AIA DIN TOATA INIMA SA dar nu este bun pentru o relație de casatorie caci va fi extrem de gelos și comportamentul sau actual se va schimba total cind va veni rutina vieții, SIGUR GARANTAT

| Hαppiηеss a răspuns:

Toti baietii vor, n-ai sa vezi unul care sa nu vrea numai ca exista si unii care sunt capabili sa astepte mai ales daca isi iubesc si isi respecta iubita.
Tinand cont ca sunteti doar de o saptamana impreuna, cu toate ca spui ca este foarte atent cu tine nu te arunca cu capul inainte, asteapta sa va mai cunoasteti daca intr-adevar vrea doar sex iti vei da seama iar daca cedezi sau nu este alegerea ta.
Mult noroc!

| neutrino a răspuns:

Ai si alta chestie?

| IonelaMariaaa a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Vrei sa spui ca ma respecta si e dispus sa astepte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,buna treaba.Eu iti spun un posibil motiv:sunt persoane, atat fete cat si baieti, care la un simplu sarut, se excita foarte puternic.Probabil ca ii este teama ca nu se poate stapanii si pe buna dreptate iti cere asa ceva.Procedeaza foarte bine pentru ca in orice relatie, conversatia intre parteneri rezolva aproape orice.Mult noroc.

| Hαppiηеss a răspuns (pentru IonelaMariaaa):

Nu pot sa spun asta, tu il cunosti.
Eu am generalizat.

| R3sPeCt a răspuns:

laughingrolling on the floor sper doar sa nu fie ca in cazul meu! cand ma saruta iubita, mi se ridica,, obiectul,,(cum ii spune ea big grin) si cand nu am blugi devine vizibillaughing ce sa uita odata o babuta la mine in metrou, si imi mai si zambea...foarte infricosator sad, daca putem spune asa happy

| spyyns a răspuns:

Parerea mea in prima luna este numai Lapte si Miere toate bune si frumoase si dupa o saptamana deja sa faci sex cu el. Mai asteapta si tu o luna, doua ca nu pateste nimic. Dar daca vrei sa o faci cu el pentru ca, crezi ca el te iubeste cu adevarat sa nu regreti mai tarziu pentru ca ai avut incredere si el s-ia batut joc de tine.