| NoNameGee a întrebat:

Hello! sunt cu un baiat de vreo 2 saptamani iar in noaptea de revelion am facut dragoste cu el si a ejaculat in mine! mi-a spus ca stie cand sa ejaculeze in mine ca sa nu intervina sarcina. pot ramane insarcinata chiar daca nu aveam orgasm in timpul in care el a ejacuat? nu stiu ce sa cred imi este foarte frica

Răspuns Câştigător
| Andreea_8844 a răspuns:

Deci oameni buni care condamnati oameni ca fac sex din a 2 saptamani, is oameni care o fac din prima seara care se vad si raman imp si nu trebuie neaparat sa fi curva, da la uni oameni exista atractie si nevoia poate nu au facut-o de mult sau chiar se doresc oameni, iar tu domnisoara ai face bine pe parcurs sa nu mai crezi in toate cuvintele uita-te si la fapte, iar faza ca el sti cand sa lase e o tampenie, da in primele 8 zile dupa ce ti se term menstruatia e posibil sa lase in tine fara sa ramani, iar in primele 8 zile inainte sa iti vina mensturatiea e cel mai periculos, nu ii place cu prezervativ atunci foloseste foite, iar pastila de 72 de ore inseamna ca o poti lua pana la 72 de ore de cand a lasat in tine, dar dc e in perioada aia inainte sa iti vina adica in alea 8 zile periculoase e bine sa o iei pana la 48 de ore, si nu are de-a face orgasmul tau cu ejacularea lui adica sa provoace sau sa stopeze aparitia unei sarcini, si acum sincer vb ai face bine ca pe parcurs sa nu mai permiti la tot prostu sa lase in tine ca la urma urmei nu esti galeata lui nimeni da e placere pentru el dar si tu trebuie sa te respecti si sa te gand la ce poate aparea pentru placerea lui, e doar un sfat tu il iei cum vrei.

41 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Cat esti de urataaaaaaaaaaa!:-& cum poate cineva sa se apropie de tine?raised eyebrows

| dannys a răspuns:

99,9% da poti ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a fraierit foarte frumos. Stie cand sa ejaculeze in tine ca sa nu intervina sarcina? Ti se pare ca ovulele tale gandesc si isi spun " nu ne fecundam acum, ca asa vrea nenea asta!?"
Sanse sa ramai insarcinata sunt, dar inca mai ai timp sa iei pilula de a2a zi(doar astazi cred ca o mai poti lua), daca nu ramai cu speranta ca poate poate nu ai ramas.
Mai naspa este ca esti cu tipul de vreo 2 saptamani, nu cred ca il stii atat de bine. Poate oricand sa dea bir cu fugitii in cazul in care se dovedeste ca porti o sarcina. Fi si tu mai atenta pe viitor! Nu te mai juca...

| larisadada19 a răspuns:

Cam repede dupa 2 saptamani...sunt sanse foarte mari sa ramai insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameGee explică:

Cand ii spuneam sa nu ejaculeze in mine spunea ca a avut o relatie de 2 ani in care a facut numai asta si ca peroana aceea nu a ramas niciodata insarcinata. si incepea sa rada. iar acum cand ii spun sa ejaculeze afara se supara. nu stiu ce sa cred

| NoNameGee explică:

Imi este foarte frica iar el o ia in ras

| aryana1991 a răspuns:

Mergi la farmacie si cere pilula de a doua zi.
tu ce ai in capsorul ala? tarate? crezi ca i se rupe lui daca ramai sau nu?
data viitoare foloseste protectie, cumparati un prezervativ si gata
nu e de acord cu prezervativele atunci pregatiti-va de schimbat scutecele

| Flav a răspuns:

Ba', dar mai las-o-n lenjeria mea patata de cafea! Chiar nu se poate sa incep si eu ziua ok, fara sa va aud pe voi, toate fetitele care au sanii abia inmuguriti si cateva pene crescute la pasarica si deja se tem de sarcina.
Ce fel de fata esti tu, care se culca c-un baiat cu care este de abia 2 saptamani? N-ai vrea si pe la mine sa purcezi o noapte? Promit s-o facem cu prezervativ! Pana inchizi ochii...
Ce ti-a zis Superman, asta, prietenul tau? Ca stie cand sa ejaculeze in tine?laughing Dar ce, e ruda cu Chuck Norris?
Daca aveai orgasm? Da' ce treaba are? Mah, eu stiu o treaba: daca nu stiu ceva, nu ma arunc in ghearele ursului. Ai fost in 9-lea cer cand ti-a tras-o? Da, uite fix asa simt sa-ti vorbesc. Cand ti-a tras-o! Ai fost, da? Acum ce vrei de la noi? Crezi ca aici e sfatul puslamalelor f*****e?
Unde va sunt mah parintii? Ca i-as trage un capac si lui taica'tu.

| NoNameGee explică:

Cum functioneaza pilula de a 2a zi?

| WarmHeart a răspuns:

Eu sunt cu un baiat de 3 luni si nu am facut inca asa ceva...si nu o sa facem. Cred ca ai facut totul prea repede. Ar fi trebuit sa te protejezi...nu stiu ce a fost in capul tau. Eu zic sa discuti cu el intre 4 ochii si sa-i spui sa i-a totul in serios, daca nu va lua in serios ar trebui sa le spui parintilor tai tot ce s-a intamplat. happy Sper ca ei sa te inteleaga, eu sincer cred ca vei ramane insarcinata. Vorbeste cu parintii tai, poate ca ei te vor intelege.

| NoNameGee explică:

Am vrut sa ma conving daca sunt vrajeli cuvintele lui sau nu. pentru ca aceleasi lucruri i le-am spus si eu lui dar intodeauna ma contrazice :-(

| buzeduulci a răspuns:

Pregateste-te de schimbat scutece!

| izzyM a răspuns:

Dupa 2 saptamani faci sex? straight face Am avut o relatie de aproape 2 ani si nu am facut sex sau dragoste sau oricefel de chestie de asta. Nu vreau sa judec pe nimeni pentru ca nu sunt in masura, dar totusi, asa te-au invatat ai tai? Ai impresia ca e bine ce faci?
Da sunt sanse sa ramai insarcinata mai multe decat iti imaginezi.
RUSINE, faci de ras femeile pureoh go on si mai ii faci si pe barbati sa nu isi schimbe ideea "toate femeile sunt curve". RUSINE!

| andreeabdr a răspuns (pentru NoNameGee):

Cand trebuie sa iti vina cm?

| mihaela90 a răspuns:

99% cred ca ai ramas...el cati ani are de nu are minte? chestia asta nu e de joaca. vorbeste cu el si spune-i ca daca nu vrea sa se protejeze nu o mai faceti si gata! dar trebuie tu in primul rand sa fii hotarata, nu te mai lua dupa ce spune el! incearca sa iei pastila.si dupa 2 saptamani fa-ti si un test de sarcina si vei vedea! dar pana atunci, potejeaza-te! bafta!

| Pufffx a răspuns:

100% da, dar cel mai bine e sa faci un test de sarcinahappy sau sa te duci la ginecolog.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Felicitari! Oficial esti o PROASTA!

Abh
| Abh a răspuns:

In a cata zi a ciclului erai? Calculeaza de la prima zi a ultimei menstruatii.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru izzyM):

Deci nu e trebuie mea dar chiar is curioasa sa vad ce baiat ar sta sa va vedeti zi de zi sau sa aveti momente in care sa fiti singuri si sa nu se de-a la tine si pe tine sa nu te faca sa il vrei. asta da e posibil ca va vedeti odata la cateva luni sau in vacante si el in timpul ala o aranjeaza pe alta sau ca e si el virgin, in fine iei asta cum vrei si in al doilea rand nu parinti te invata cum sa faci sex sau sa iti zica fata mea acum e timpul sau asa mai departe, ca nu parinti te tine de p...a sa nu faci sa sa zica sa faci, asta totul vine de la sine si de la noi, si dc nu ai facut nimic de unde sti ca is sanse foarte mari sa fi ramas insarcinata?, fata a avut o intrebare dc poti sa ii rasp bine dc nu nu, de criticat toti suntem buni, acest site e pentru intrebare si raspunsuri, pui o intrebare si astepti sa ti se rasp nu sa fi criticat, ca unele intrebare chiar nu isi au rostu e altceva dar eu nu vad nimic rau in ceea ce a intrebare aceasta fata.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru unknow):

Hai sa ne facem fiecare un portret, si apoi sa vb, si dc tie nu iti place asta nu inseamna ca nici la altcineva nu o place, asa cum si pe tine nu te poate placea toata lumea, si nu trebuie sa fi frumos sau frumoasa ca sa te placa cineva poti sa fi placut prin felu tau de-a fi nu in felu de cum arati.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dc nu te superi ai face bine sa te uiti la numele pe care il ai NuMaJudeca, tu ceri sa nu fi judecat dar tu de ce judeci? sau de ce jignesti dc nu te-a jignit aceasta fata?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Andreea_8844):

Eu spun adevarul domnisorico.Adevarul doare uneori dar nu il putem schimba.Si nu judec pe nimeni, asa e ea.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dar tu dc ai o iubita si vrei sa o faci cu ea si te ti de capul ei sa o face-ti pentru ca o vrei nu sa iti bati joc e proasta ca a acceptat?

| unknow a răspuns (pentru Andreea_8844):

Imi cer scuze.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru unknow):

Nu ti-am rasp ca sa iti ceri scuze, dar cred ca am dreptate pentru ca nu toata lumea ne poate placea asa cum ne place o pers sau dc cineva zice ca suntem frumosi inseamna ca asa ne vede tot omu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Andreea_8844):

Pur si simplu, daca nu vrea o las si ma duc la alta.Nu e complicat.Nu sunt un om care sa insiste.

| izzyM a răspuns (pentru Andreea_8844):

Draga mea, nu a fost relatie la "distanta" etc. happy am stiu sa ma fac inteleasa ca nu vreau sa fac asa ceva. Mai nou fetitele fac sex doar pentru ochii lumi. Sa vada lumea ca ele au "valoare"oh go on scuteste-ma. Daca tu consideri ca e bine sa faci sex cu cine apuci sau ma rog, cu "iubitul" cu, care esti de nici 2 saptamani, bine. Nu condamn pe mine, pentru ca nu sunt in masura. De unde stiu ca exista sanse? Draga mea, am parinti, cunostinte, rude care ma pot informa. Nu ca voi in ziua de azi, ca iti este jena sa vorbesti cu mama/tata despre noul tau/noua ta "prieten/a". Nu o sa imi spuna niciodata cand sa fac sex, dar mi-au spus de la inceput ce e bine si ce nu e bine si mi-au aratat prin exemple ce se intampla daca fac aia sau ce se intampla daca fac aia, asa ca stiu ce sa aleg!
Daca tu consideri ca asa e normal si asa e bine sa te lasi dusa de nas de orice nesimtit care vrea doar un lucru de la tine, problema ta. Eu mi-am spus doar opinia despre atitudinea majoritati persoanelor in zilele de azi.
O zi buna.

| Andreea_8844 a răspuns (pentru izzyM):

Fetitze? si tu ce esti ma rog frumos de crezi ca ala sta doi ani langa tine fara sa f...a? si ce te face sa crezi ca imi place sa fiu dus de nas? si in plus ce varsta ai? sau dc faci sex cu un baiat esti luata de proasta sau dusa de nas? eu cred ca tu visezi la prea multa perf pentru ce ai iubit dc nu faci nimic cu el? doar asa sa mergi pe strada cu el? deci chiar e bizar ceea ce zici tu, si da draga is oameni care din prima zi fac sex sau dragoste cum vrei tu sa o numeste si raman imp si nu se condamna si nu is prosti sau ca is dusi de nas, si au o rel de lunga durata sau tu ai de gand ca pe fiecare iubit al tau sa il faci sa te astepte cu ani pana sa ii dai ceva? sau tu nu o sa ai nevoi? in fine buna gandire ai.

| izzyM a răspuns (pentru Andreea_8844):

Povesti din filmehee hee cu sex in prima zi si raman pe viata.
Draga mea, daca e nevoie stau inca 20 de ani pana sa fac sex/dragoste, pentru ca eu ma RESPECT. A stat langa mine pentru ca m-a iubit si respectat, dar se pare ca in zilele de astazi nu mai exista "respect".
Scuza-ma, dar nu mai vreau sa imi pun mintea cu tine, ca la ce jos esti, poate dau de petrolhee hee.
Sa ai o zi buna.