| NoNameGee a întrebat:

Hello! sunt cu un baiat de vreo 2 saptamani iar in noaptea de revelion am facut dragoste cu el si a ejaculat in mine! mi-a spus ca stie cand sa ejaculeze in mine ca sa nu intervina sarcina. pot ramane insarcinata chiar daca nu aveam orgasm in timpul in care el a ejacuat? nu stiu ce sa cred imi este foarte frica

Răspuns Câştigător
| Andreea_8844 a răspuns:

Deci oameni buni care condamnati oameni ca fac sex din a 2 saptamani, is oameni care o fac din prima seara care se vad si raman imp si nu trebuie neaparat sa fi curva, da la uni oameni exista atractie si nevoia poate nu au facut-o de mult sau chiar se doresc oameni, iar tu domnisoara ai face bine pe parcurs sa nu mai crezi in toate cuvintele uita-te si la fapte, iar faza ca el sti cand sa lase e o tampenie, da in primele 8 zile dupa ce ti se term menstruatia e posibil sa lase in tine fara sa ramani, iar in primele 8 zile inainte sa iti vina mensturatiea e cel mai periculos, nu ii place cu prezervativ atunci foloseste foite, iar pastila de 72 de ore inseamna ca o poti lua pana la 72 de ore de cand a lasat in tine, dar dc e in perioada aia inainte sa iti vina adica in alea 8 zile periculoase e bine sa o iei pana la 48 de ore, si nu are de-a face orgasmul tau cu ejacularea lui adica sa provoace sau sa stopeze aparitia unei sarcini, si acum sincer vb ai face bine ca pe parcurs sa nu mai permiti la tot prostu sa lase in tine ca la urma urmei nu esti galeata lui nimeni da e placere pentru el dar si tu trebuie sa te respecti si sa te gand la ce poate aparea pentru placerea lui, e doar un sfat tu il iei cum vrei.

41 răspunsuri:
| draihu a răspuns:

Te a prostit...inainte sa mai faci prostii din astea ia si citeste o carte despre relatiile sexuale

| FriendsShow a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar.100% esti gravida.te-a fraierit.s-a distrat in noaptea de revelion si urmeaza sa iti dea papuciibig grin

| Piticuuu a răspuns:

Deeeci...sau zis multe.parerea mea.ascult'o pe andreea_8844, are destul de multa dreptate.si sper ca o sa ne si spui cum au decurs lucrurile.

| NoNameGee explică (pentru Andreea_8844):

Din cele 2 saptamani de cand stau cu el stau zi de zi si uneori noaptea cu el.si exista o atractie foarte mare de parca il cunosc de o viata.si plus acum sper din tot sufletul sa ies bine din asta pentru c am discutat cu el si l-am convins sa o facem protejat...mai am zece zile pana la menstruatie cat de mare este riscul?

| NoNameGee explică (pentru Abh):

In a20a zi

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Andreea_8844):

Aicea iti dau dreptate.Nu inteleg ce e in capul fetelor de ii pun pe saracii baieti sa le astepte nu stiu cat timp si dupa aia sa ii laselaughing.

| unknow a răspuns (pentru Andreea_8844):

Da frate! stiu ca nu ai raspuns ca sa imi cer scuze. Dar mi-am dat seama ca ce ai spus e adevarat, Si imi pare rau pentru. ce am spus. asta` tot!

Abh
| Abh a răspuns:

Erai in perioada nefertila, s-ar putea sa ai noroc si sa nu ramai insarcinata. Nu mai face sex fara protectie.

| fuzzy6 a răspuns:

Tu chiar n-ai citit NIMIC legat de sex? dar absolut NIMIC? straight face te pui si te culci cu oricine, fara sa ai cea mai vaga idee de conditiile in care poti ramane insarcinata? cum dumnezeu ai putut sa crezi prostia cu "stie cand sa ejaculeze in mine ca sa nu intervina sarcina". ORICAND ejaculeaza in tine exista riscul sa intervina sarcina. ca doar sperma aia contine SPERMATOZOIZI, ca e la minutu' 20, ca e la minutu' 100, nu i se modifica compozitia. inainte sa mai faci chestii din astea, da si tu un search pe google si informeaza-te.

| NoNameGee explică (pentru Andreea_8844):

Am facut test de sarcina dupa 7 zile si mi-a iesit negativ. Este valabil daca au trecut 7 zile de la contactul sexual?

| NoNameGee explică (pentru Andreea_8844):

Hei