| Raulinio a întrebat:

Hello TPU,care ar fi cel mai potrivit cadou facut prietenei dupa o luna de relatie,nu vreau sa fie ceva comun gen un ursulet de plus,ciocolata,etc,tin sa mentionez ca nu poarta bijuterii,multumesc anticipat, FUNDA :*

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

I-as lua un parfum.

| Raulinio explică (pentru Lawliet14):

Ceva cu ce sa ii arat ca tin la ea, nu un cadou care i-as oferi oricarei prietene sau chiar si mamei mele, dar oricum o sa iau in calcul si aceasta optiune...

| Lawliet14 a răspuns (pentru Raulinio):

Pai daca bijuteriile nu ii plac, desi ati fi putut sa purtati amandoi ceva, atunci tricouri de genul: http://www.ebay.com/......255153434. Am vazut doi iubiti care purtau si mi s-au parut sweet (sub o forma si mai frumoasa). Daca vrei sa ii arati ca o iubesti, poti sa ii gatesti de exemplu si ii dai si niste cadouri. N-ai orgoliu barbatesc? Dupa o luna te temi ca te paraseste? Nu e cazul sa faci gesturi disperate dupa o perioada atat de scurta. Lucrurile evolueaza in timp.

| OnuOnulică a răspuns:

Te-ai gandit sa ii faci o poezie?
Sau daca nu atunci un tricou personalizat cu voi 2.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu fi fraier, te va lua de prost daca dupa numai o luna tu faci cadouri

| Skilline2012 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Exact. Si mie mi se par cam penibile cadourile astea...