| belanelu123 a întrebat:

Hello...Un băiat mi-a spus "simt nevoia sa te am"... ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| Harabor_Dani_1998 a răspuns:

Vrea sa te simtă și cu sufletul și cu trupul lângă el.Probabil sunteți la început și vrea sa avansați ori sunteți doar prieteni și dorește sa fi a lui.

5 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Inseamna ca exista sentiment happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Ca il atragi si vrea sa fie cu tine...sa speram ca nu e vorba doar de o noapte!

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul discutiilor mai vulgara in limbajul unor anumiti baieti mai ''smecheri'', expesia ''simt nevoia sa te am...'' in traducere este sinonima cu ''simt dorinta de a te poseda'' s-au spus mai pe intelesul tau ti-a transmis ca pur si simplu....doreste sa te f#t@.

| cristi202 a răspuns:

Sa il bagi in seama doar pe baiatul care iti va spune: "vreau sa ma daruiesc tie!". Toti ceilalti vor sa te aiba, si, cum cu fiecare lucru pe care il ai la un moment dat apare plictiseala de el, la fel si ei se vor plictisi de tine cindva. Dar cand baiatul se va gindi sa ti se daruiasca, se va gindi la tine, la binele tau, si te va iubi, nu doar te va avea.

| belanelu123 explică (pentru Harabor_Dani_1998):

Multumesc!