| anonim_4396 a întrebat:

Help. Am nevoie urgenta de un sfat. Astazi am facut o greseala fantastica. Un inceput ar fi faptul ca cel de care mi-e drag nu mai vrea sa aiba nimic cu mine iar eu am fost prea incapatanata sa inteleg lucru asta. Cand ma plimbam cu o prietena de-a mea prin apropierea casei lui am zis sa-l sun sa ne dea cica o cana cu apa ca ne era sete (noi eram cu bicicletele si departe de locul in care locuia vreuna din noi) Zis si facut, l-am sunat, dar partea proasta a ecuatiei e ca nu prea a fost fericit sa ne vada pentru ca l-am trezit din somn si a urlat la mine si-a si injurat la telefon.Am ramas cu buza umflata si cu o rusine colosala fata de prietena mea si niste oameni ce erau prin zona, gen stateam langa casa ca proastele si nu venea nimeni. Dau vina si pe faptul ca el e cu multi ani mai mare si ca are si o situatie financiara colosal de mare peste a mea. Ajutati-ma va rog, macar sa nu ma mai simt asa loser, chiar am gresit, stiu, in fata lui cine stie ce crede, c-am venit special pana acolo ca sa ce. uau inca nu-mi vine sa cred ce esec am dat. sad

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Sunt unele persoane care sunt foarte morocanoase cand le trezesti.
Tu trebuie sa accepti ca el nu mai vrea sa aiba nimic de-aface cu tine.
Asta e o lectie. Nu trebuie sa ramai cu buza umflata, trebuie sa tragi o invatatura din asta, si anume ca daca esti incapatanat si mandru, nu rezolvi nimic.
Starea va trece de la sine, dar baiatul respectiv merita niste scuze. Ii poti scrie mesaj ca iti pare rau ca l-ai trezit. Sigu va aprecia.
Poti fi sigura ca peste cateva luni vei rade de patania asta! Capu sus, mai patim si din astea. :*

13 răspunsuri:
| AdyAlex03 a răspuns:

Se intampla oricui sa gresesti o sa te ierte nu-ti face griji pentru putina apa cat poate ramane suparat o sa se rezolve lucrurile de la sinewinking

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Pai nu e nimic de spus decat ca este un mare mitocan cu bani! Oricat ar fi fost de in pat sau sub pat sau in frigider sau sub frigider nu putea avae o astfel de atitudine de stadion! Deci, nu are de ce sa iti para rau pentru ca e un mare huligan. Nu ai gresit cu nimic si incearca sa iti indrepti atentia spre altcineva!

| Saya555 a răspuns:

Stiu cum e sa tii la cineva si el sa te respinga. presupun ca ai intrat in pamant de rusine. cel mai bine e sa-l lasi in pace o vreme si sa astepti sa te caute el. daca iti va simti lipsa te va cauta. ideea e sa nu fii insistenta, altfel o sa-l enervezi si mai tare. oricum ai grija ce faci, e ceva mai mare ca tine....Noroc!

| jessikz0r a răspuns (pentru BoGdAneluL17):

Da dar el mi-a zis sa nu-l mai sun sa numai nimic, cine stie ce crede ca m-am dus special pentru el cu bicicleta pana acolo, ca sta mai departe de oras, mi-e si rusine de el si mi-e frica sa nu-mi dea vreuna cand ma vede sad

| jessikz0r a răspuns (pentru iiSceneXX):

I-am scris un mesaj acu "imi pare rau ca te-am trezit, nu te voi mai suna niciodata " si asa am sa si fac, toti astia cu bani sunt niste nenorociti!

| iiSceneXX a răspuns (pentru jessikz0r):

Imi pare rau. O sa fie bine, nu fi suparata. E o lectie, invata din ea.
Nu trebuie sa ii cataloghezi pe toti din cauza lui. Te inteleg si iti inteleg impulsurile, dar nu are sens sa te enervezi. Cu calm, trecem peste toate. Capu sus!

| jessikz0r a răspuns (pentru iiSceneXX):

sad mersi!

| iiSceneXX a răspuns (pentru jessikz0r):

Oricand. Stiu ca te simti jenata, dar uita pur si simplu. Relaxeaza-te cu un film bun sau o muzica. Cauta o comedie si asa macar uiti de problemele tale!

| jessikz0r a răspuns (pentru iiSceneXX):

Asta fac, si m-am apucat de baut laughing)) ma face sa uit big grin

| iiSceneXX a răspuns (pentru jessikz0r):

Sa bei nu e o evadare. E momentana, pana dai intr-un viciu foarte greu de invins.

| jessikz0r a răspuns (pentru iiSceneXX):

Nu cred ca ajung eu la performantele astea... oricum, iti multumesc pentru ajutor, esti the best! big grin

| iiSceneXX a răspuns (pentru jessikz0r):

Nu din prima. Dar totul incepe putin cate putin. Ai grija!~Nu-s the best, dar oricand ajut daca e nevoie