| NicoRobyn a întrebat:

HELP. Ce inseamna "squirting" cand o fata elimina jetu ala din clitoris cred. Ma puteti lamuri va rog. Vreau sai ofer asa ceva si prietenei mele. ajutati-ma cu un raspuns va rog

4 răspunsuri:
| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Din cate stiu eu.happy ii placerea femeie hormonii care joaca in ea in timpul actului sexual happy. care vvvreeeeea tot mai mult pana ce elimina lichidu alawinking funda?

| TrustStyle a răspuns:

Prin stimularea punctului G..cauti pe internet...bagi degetelu si cauti pe acolo(vezi pe net poze..cum o exiciti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Squirting-ul se produce atunci cand femeii i se destind muschii uretrei si elibereaza un jet de urina in timp ce are orgasm. Este mai des intalnit la femeile ce au nascut pe cale naturala si au probleme cu controlul muschilor inghinali, desprinsi in timpul travaliului. Se poate repara, eventual, printr-o operatie complicata de chirurgie estetica.
dar majoritatea femeilor predispuse la squirting ori nu isi permit, ori s-au obisnuit asa (sau mai bine zis partenerii lor). Cele mai multe, dealtminteri, evita sa faca sex si sa atinga orgasmul, de rusine.
Deci nu-i oferi nimic prietenei tale, eventual fata ta sa se pipi pe ea, capisci?! Dar daca e tanara, cu muschii uretrei OK, si nu e adepta MISA, e dificil sa o convingi...

| SmRpT a răspuns (pentru TrustStyle):

Cica:"bagi degetelu si cauti pe acolo?"poate gasesti vreo masina cevathinkingrolling on the floor