| Julia92Anna a întrebat:

Help! Cititi penultima intrebare a mea! https://www.tpu.ro/......-si-acolo/
Cum va spusesem, el i-a dat mesaj.Si ieri am intrat iar pe telefonul lui si am vazut ca au vorbit.Si am crezut ca o sa cad jos cand am vazut ce i-a zis :(( El ii vorbea de sex si ca ii face placere sa vorbeasca cu ea! O alinta cu micuta, cu fetita.Ce sa fac? Nici nu stiu cum sa il iau ca sa vorbesc cu el. :(

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Că intri în viața privată a altcuiva e ceva care nu se face.
Acum, că ai făcut-o - nu mai poți da înapoi. Să discuți cu el despre asta ar însemna să-ți recunoști indiscreția.
Cel mai bine ar fi ori să treci cu vederea, dacă totuși el nu dă semne că ar fi vorba despre ceva mai mult decât un flirt. Sau să găsești un alt motiv și să închei relația dacă simți că a început să scârțâie și el nu e dispus să lucrați împreună s-o refaceți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai copil cu el? Am văzut poza de profil. Dacă da, atunci e groasă treaba. În orice caz, nu e ceva grav că ai umblat prin telefonul lui. Că doar nu sunteți 2 străini, nu? Din start, ți-a stârnit gelozia. Ce tangențe au ei doi și cu ce scop și-au făcut schimb de numere de telefon? Dacă tu consideri că limbajul cu de ea este diferit de cel pe care l-ar folosi cu o altă amică, vecină etc. atunci e posibil ca gândurile tale negre să se adeverească. De ce ți-ar fi teamă să discuți cu el?

| mihai69 a răspuns:

De fapt, eu ți-am spus ție cu mai mult timp în urmă să îl lași în ale lui - chiar nu vă potriviți!
https://www.tpu.ro/......os-o-data/
Păcat de bebele ăla pe care ți l-a plantat în uter. Grea viață o să aibă...

| SG1995 a răspuns:

Ți-am zis din postul anterior, relația voastră e morată. happy Concluzia: Dă-i flit.

| Julia92Anna explică (pentru mihai69):

Si sa inteleg ca e normal sa faca asa ceva?!

| Julia92Anna explică (pentru anonim_4396):

El i-a zis ca asteapta mesaj de la ea...si ca abia asteapta sa o vada la munca.

| Julia92Anna explică (pentru anonim_4396):

Nu,am fost insarcinata, dar am pierdut sarcina.

| Julia92Anna explică (pentru mihai69):

Am pierdut sarcina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Julia92Anna):

Trist! Îmi pare rău pentru pierderea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Julia92Anna):

Vorbește cu el, spune-i tot și analizează după!

| mihai69 a răspuns (pentru Julia92Anna):

Trist, dar întru câtva - tot răul spre bine. Așa îți va fi mai ușor să te desparți. Chiar nu ești potrivită pentru el, te-ai lăsat prea mult purtată de sentimente, în timp ce el NU are așa ceva.

| mihai69 a răspuns (pentru Julia92Anna):

Nu e normal dacă ar fi reală relația voastră. Dar cum aceasta e de fapt o iluzie (mai ales pentru tine), ceea ce face el e normal.
În schimb, NU e deloc normal să încalci viața privată a cuiva, fie el și partenerul tău! Nu e vorba că are sau nu ceva de ascuns - pur și simplu sunt lucruri care NU se fac. Sau dacă îl faci, accepți consecințele - una dintre ele este și aceea că relația asta NU mai are niciun viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Mai devreme sau mai târziu tot s-ar fi terminat. Nu are nici o legătură cu încălcarea veții private. Mai bine acum decât când or avea 2-3 copii în grijă.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Relația asta - da. Dar eu i-am spus ca să știe pentru viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Hai mă, vere, că n-o apuca să pună mâna pe telefonul tău. Fii liniștit!

| Aasdfghj a răspuns:

Da-i papucii. Mai si intrebi ce sa facilaughing) Doar nu vrei sa te casatoresti cu un asemenea om! Ii spui direct ca ai vazut mesajul si va despartiti. Daca acum face asa ceva, gandeste-te cum va fi mai tarziu. Iti irosesti viata langa un om care nu te respecta.